İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yeni bir program www.whatseeks.com

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar ...

Sabah 6 'da bu siteden geldigi gozuken bir email aldim. Okudugumda partner programina dahil etmek istediklerini vs. yaziyorlardi. Kullanan var mi veya kullanipda odeme alan ? Bu konuda bilgisi olan varsa ve paylasirsa sevinirim ...

Sitenin Adresi : www.whatseeks.com

Iyi Calismalar.

maxicep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kesinlikle HAYIR!

Beyler ben questseek.com u kullandım ve adamlar 129$ ımı fln yediler,göndermediler.Ve şimdi adamlara mail atmaya çalışıyorum fakat mail ulaşmıyor.Adamlar yanlış mail adresi vermişler.Ve dikkat ederseniz whatseeks ve questseek birbirini çok fazla andırıyor.Ve kuralları fln da aynı menuleri aynı sanıyorum aynı herifler bu sefer insanları tekrar dolandırmak için yeni bir site açmışlar.Bana da whatseeksle ilgili bir mail gelmişti hemde questseek.com aracılığıyla.Ayrıca bu adamlara da mail atmaya çalıştım deneme amacıyla ama ulaşmadı bu da.Yani bunlar sahtekar.Ama yine de denemek istersen sen bilirsin... :p ;)

M

M@latyæsporlu

Misafir
sakın haa sakın bu şerefsizler benimde 110 usdmi yedi sakın !

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya iyi de bu adamlar benim siteme gunde 45-50 kisi gonderiyor bu nicin ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5