İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni bir scriptte PC FLV player

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bir siteme eklediğim scriptte artık youtubedan izledikleri videoları indirebilecekler. Bu nedenle bir FLV Player a ihtiyaçları olacak. FLV Playerı her hangi bir yerden indirtebilirim ama SPONSOR arıyorum (yani sizin flv playerınızı yada sitenizdekini) bu konuda. sitenin şu anki hiti 2000+ ama bayağı artacağını tahmin ediyorum scripti bu gün bitirdim. ilgileneler msn ile iletişime geçebilir. Yanlış anlaşılmasın reklam vermek isteyen yani sitesine hit çekmek isteyen arkadşlar için yazdım.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Sana masaüstünde çalıştırmak için flv player yazalım :)

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işte bende diyorum ki bu tarz yazılımı olup sitesinden dağıtmak isteyen sitesine ve yazılımına hit çekmk isteyen arkadaşlarla anlaşabiliriz diyorum. yani eğer programınızın reklamını yapmak istiyorsanız bu linki sizin sayfanıza yönlendireyim diyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5