İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yeni bir site ve açılış nedeniyle 1$ hediye! ;)

erdemokul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende üye oldum ama ptp linkimi yayınlatabiliormuyum ve tier 1-2 üyelerde mevcutmu?
(paypal adresimde siteye kayıt oldugum adres)

A

a.ışık

Misafir
bu iş böyle olmaz..

az önce sitemize kayıtlı bütün üyelerimizin ekledikleri websitelerinizi tek tek inceledim.

-bir iki kişi dışında- hiç bir arkadaşımız kendi websitelerine de bizim banner'larımızı eklememiş! ( bunun için teşekkür ediyorum eksik olmayın.. :( )

yada önce ekleyip sonra 1$'ı kapınca -çaktırmadan- kaldırmışlar hemen bizim websitemizin banner kodlarını kendi websitelerinden..

Siz de takdir edersiniz ki bizim sitemiz bir banner-exchange sitesidir.
Siz sitelerinizi websitemize ekleyeceksiniz ve bizim de kodlarimizi kendi sitenize koyacaksiniz ki,
hem siteniz icin ekstra hit, hemde bu banner gosterimlerinizden ekstra kredi elde edeceksiniz!
Siz de kendi websitenize bizim banner kodlarimizi ekleyerek hem bize destek saglamis
ve hem de diger uyelerimizin websitelerinin banner reklamlarini yayinlamis olacaksiniz.
Eger herkes sitesini eklemis olsa ve hic kimse kendi websitesine bizim kodlarimizi eklememisse
sizin siteleriniz nerelerde, hangi sitelerde ve nasil gosterim alacak,
nasil hit alacak ki?? Boyle sacma birsey mi olur!!
:D

böyle -uyanık- arkadaşlar olduğu müddetçe ben artık daha fazla 1$ kampanyamıza devam edemeyeceğim. üzülerek açıklama yapmak istedim.. :(

kemikk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım burada kimsenin senin vereceğin 1 dolara ihtiyacı yok ki sen de zaten yollamamışsın bana, mesajını görünce kontrol ettim.

Üye olduktan sonra kodlarınızı aldım ve uygun bir yere koydum. Hiç değişmeden sabit bir sitenin reklamı çıkıyordu. Bana yolladığınız hit günde 10 geçmezken o şekilde değişimsiz sabit bir bannerın orada kalmasını beklemiyorsunuz heralde.

Güzel bir sistem kurmadan bu şekilde forumda 1 dolar dağıtarak yol alamazsınız.

A

a.ışık

Misafir
cevap veriyorum:

kemikk' Alıntı:
Arkadaşım burada kimsenin senin vereceğin 1 dolara ihtiyacı yok ki sen de zaten yollamamışsın bana, mesajını görünce kontrol ettim.
1$ göndersem böyle konuşmayacaktınız ama, öyle değil mi ??

kemikk' Alıntı:
Hiç değişmeden sabit bir sitenin reklamı çıkıyordu. Bana yolladığınız hit günde 10 geçmezken o şekilde değişimsiz sabit bir bannerın orada kalmasını beklemiyorsunuz heralde.
hiçkimse banner kodlarımızı sitesine koymuyor (yada 1$'ı kapınca kaldırıyor kodları!) böyle sizin gibi düşünenler olunca ve bu durumda orada kaç tane sitenin banner reklamının çıkmasını beklersiniz ki??
anlamadıysanız lütfen birkez daha, daha dikkatli okuyunuz:
madeinclick.com' Alıntı:
Eger herkes sitesini eklemis olsa ve hic kimse kendi websitesine bizim kodlarimizi eklememisse
sizin siteleriniz nerelerde, hangi sitelerde ve nasil gosterim alacak,
nasil hit alacak ki?? Boyle sacma birsey mi olur!!

kemikk' Alıntı:
Güzel bir sistem kurmadan bu şekilde forumda 1 dolar dağıtarak yol alamazsınız.
sitemizin ve sistemimizin "güzel" olmadığını kimse iddia edemez! biz sadece "targeted advertising" (hedefe yönelik reklam yayını) yapıyoruz.
siz eklediğiniz sitenizin ayarlarında hangi hedefi seçmişseniz o hedefteki sitelerde bannerlarınız gösterilir. ve sizin kodlarınızda hangi hedeflerin gösterilmesini seçmişseniz o hedef grubu bannerlar gösterilir!
tabii bu sizin anlayış gücünüz ile sınırlı olduğu için bunu anlayamamış ve anlamadığınız için de hemen ucuz ve basit olan "karalama" yoluna gitmişsiniz hemen..

kemikk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım sana söyledim, şimdi tekrar söylüyorum. Vereceğin 1$'ın hiçbir önemi yok.

1$ bizi zengin etmez seni de batırmaz o konuya saplanıp kalmışsın. Sana cevap vermemin sebebi de bizi dolandırıcı gibi itham etmendir. Sisteminizi karalamak için cevap vermedim anlayacağın.

Son cevabında yine hakaret etmişsin, seviyeyi korumak adına cevap vermeyeceğim.

Yaptığın, yapacağın işlerde yeni projelerinde başarılar dilerim..

A

a.ışık

Misafir
kampanyamız devam ediyor. fakat biraz değişiklik göstererek :)
yeni kayıt olan, kendi websitelerini powerclicx.com sitemize ekleyen, bizim banner kodlarımızı da sitesine ekleyen
ve sitesinden kaldırmayıp devam eden üyelerimize:
1 defaya mahsus olarak madeinclick.com sitemizde, "paid to click" kısmında 1$ değerinde = 333 tekil ziyaretçi kredisi hediye edilecektir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5