İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Bir Tıklatma Türü Duyarlı iseniz Tıklayın :P

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Herkes yaptıgı icin bunu artık garip gelmiyor.

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başlık güzel olmuş GOOGLE REKLAMLARI...! [Her MafiaTurk User'i Bunu En az 1 Kere Okumali!]

şimdi bide adsense ekibi okusun bakalım bu başlığı

L

LeadeR

Misafir
Birkaç gün içerisinde gereken ban uygulanır zaten, bu tarz kaçamakları sistemin bulamayacağını veyahut görevlilerin incelemeyeceğini zannedenlere acırım.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
reklamın yazdığı sayfada google reklamı yok , ayrıca reklam yazılan site adresi değişik , yani aslında mafiaturk.com sitesiyle alakası yok gözüküyor.

komploda olabilir , olmayabilirde.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
reklamın yazdığı sayfada google reklamı yok , ayrıca reklam yazılan site adresi değişik , yani aslında mafiaturk.com sitesiyle alakası yok gözüküyor.

komploda olabilir , olmayabilirde.

evet konudaki google reklamı değil gibi.Ayrıca sitedede reklam bulamadım ben

MerTUraL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaa ne kadar cahil insanlar var bir yorumları okuyun :S

Çok iyi düşünmüşsün her girşimde malatyalive.com a ve google reklamlarına 2 şer kez tıklıyorum.

evet bunu oyundaki en önemli görevimiz olarak görmeliyiz eğer daha da fazla iyi imkanlarla oyun oynayabilmeyi istiyorsak bu görevi sürekli yerine getirmeliyiz.

oyunun en vefakar kullanicilarindan biri olan Kerem'e tesekkurler

daha fazla tıklamak artık borcumuz niteliğinde..
hatırlatma için sağol kerem

Ya bugün bi arkadaş söylemişti. Adını şimdi unuttum. Bir göreve de bu google reklamları ile ilgili bi şey yapsak diye.
Siteye girişten itibaren seviyeler ilerledikçe belli bir adet tıklama mesela gibi. Ya da belli bir adet olmadan seviye de atlanmayabilir. Bunun gibi bi şey yapmak mümkün mü bilmiyorum . Ama yapılabiliyorsa mantıklı gibi duruyor.
Tabi bunun görevler başlığı altında olmasının , bir duyarlılık değil görev olarak algılanması düşünülmemeli, belki bir hatırlatma şekli olarak düşünebiliriz. Bazen inanın ben bile unutuyorum

:D
ya görev de olabilirde de mesela herhangi bir sayıda tıklayan kulanıcıya ödül falan verilebir nebiliyim mermi para yada her ikisi de

Ama bu site normal bir forum yazanların ya da yazılanların http://mafiaturk.com/ ile bir alakası yok sanırım... Ama moderatör Kerem'in dediği;
GOOGLE REKLAMLARINA Cok Az Tik Aliyoruz..
Düşündürücü...

[KaDeSign]

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üye oldum. o konuya msj attım sonra da ban yedim.

nedeni : terbiyesizlik :D adam başarımızı kıskanma diye yazmış.. gel sana da bi hesap açalım sende bu forumun ayrıcalıgını yasa diyo!!

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben çok kıskandım, keşke ben de yabancı bir oyunu kaynak göstermeden çalıp sonra uzantılı adreslere forum açıp millete reklama tıkayın die yalvarabilseydim.

Neden herkes böyle yetenekli doğmuyor, niyeeeeeeee(yağmur yağarken tepe kamerası ağız içinden başlayarak yükselir dünya dışına çıkar ses orda bile duyuluyodur sahne o)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5