İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Bir Türk Sponsor Tık Başı 0.05, Satıştan %2, Alt üyelerdende kazanç.

zombieonline

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Daha bügün buldum forumda arattırdım böyle bi konu göremedim eğer verildiyse şimdiden özür dilerim.

Site nekadar güvenilir ödeme yaparmı bir fikrim yok ancak ben üye oldum denemeye başladım tıklama başı 0.05 ytl veriyorlar ancak giren ziyaretcinin minimum 3 sayfa gezmesi durumunda para hesabınıza geçiyor.

Siteniz üzerinden girilip eğer alışveriş yapılırsa %2 komisyon alıyorsunuz. Ayrıca sizin üzerinizden üye olan kişilerin satışlarındada söylemedikleri oranda bir miktar daha para alıyorsunuz.

Kazancınız 250 YTL olunca 20 YTL bonus veriyorlarmış.

Ben sadece adresi veriyorum deneyen kimse varmı yokmu bilmiyorum ben üye oldum kullanmaya başladım 30 ytl ye gelince buradan haber vericem zaten yatırıldı para veya yatırılmadı diye.

Bu linkten üye olursanız banada faydanız dokunur; http://www.netkitap.com/index.asp?af=doplist&bn=1 (Girdikten sonra sağda NOP Netkitap Ortaklık Programı yazan bir flash banner var oraya basıcaksınız)

Bu linkte alt üyem olmadan direk giriş; http://www.netkitap.com/ortaklik

Alt üyem olduğunuzda sizden hiçbir ücret kesilmiyor haberiniz olsun..

Herkeze kolay gelsin...

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kitapyurdu gibi olmasın tatlım :) bakalım bakalım site güven verici bi site gibi.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
peki iyide ben ödeme sınırı göremiyorum yani su para olunc aöderiz diyee. sanki bu yazı bu gibi
Kazancınız 250 YTL olunca 20 YTL bonus veriyorlarmış
yani 250 olunca ödicez gibi bişi ama.. biraz daha inceleyelim derim

zombieonline

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Evet şimdi sen söyleyince farkettim o metinden öyle birşey cıkıyor ancak alt sayfaları karıştırdım ve alttaki metni buldum.

Henüz ödeme alabilmek için gerekli olan en az(30 YTL) tutarına ulaşmadınız.

Keşke deneyen birisi olsa daha güvenceli olurdu..

zombieonline

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Arkadaşlar çok berbat bir sponsor verdiğime verceğime pişman oldum hem tıklamaları saymıyorlar hemde ödeme yapmıyorlar diye çok fazla duyum aldım.. Ben kaldırdım sitemden sizede verdiğim için kusura bakmayın..

S

SatlikDomain

Misafir
Babıali Caddesi No:14 Cağaloğlu/İstanbul - Türkiye
Tel : (0212) 527 79 36 - (0212) 527 79 82
Fax : (0212) 527 79 82

Telefon numaraları var, hile yapmadıysan paşalar gibi ara iste ödemeni

MuZikCalaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben kullanmıştım bi ara. 2 gün saydılar tıkları daha sonra da gelen bütün tıkları geri çevirdiler. Denemek isteyen buyursun..

ByAsLaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel bir siteye benziyor.Umarım buda garantisponsor gibi çıkmaz:(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5