İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni bir Türk sponsor ???

cReSPo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herşeyiyle güvensiz gibi duruyo :) ama belki ödeme yapar.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banada gerek sponsor hizmet tarzı ve işleyişi, gerekse sitenin genel amaçı ve görüntüsü ile pek ciddi bir yer gibi gelmedi.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
gerek banner tasarımındaki incelik gerek imla ve anlatıştaki sanatsal doku ile işe yaramaz gözüküyo.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tutmaz sponsor dediğin tasarımıyla içeriğiyle hatta imla kurallarıyla insana güven vermelidir.

R

Reignman

Misafir
Adam tıklama başına 1 kuruş veriyor, yani 100 tıklama 1 Ytl. Hem de banner reklam.

Anlamadığım şu, mesela ben çıksam, bana günde en az 100 tıklama gönderirseniz (pop up hariç tabii ki) ayda 30 milyon tık para vereceğim dersem, bir çok webmaster eminim kabul etmez. Ya o kadar kişi gönderemez, ya da daha fazla fiyat ister. Ama sponsor olunca herkesin dikkatini çekiyor.

Demek ki, olay burda gizli. Reklam vereceğine, sponsorluk sistemi kur :)

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yahu bu insanların türkçe öğretmenlerini ayakta alkışlamak istiyorum.büyük küçük harf olayını halen anlayamamış.kafası karışmış.cümle içinde ortasında ve sonunda kullanmış yada hiç kullanmamış.

banner tasarımı ve renkler ise ayrı bir incelik ayrı bir güzellik.

görmüştüm de bu kadar kötüsünü ülk defa görüyorum.

F

Flasci

Misafir
pexolas' Alıntı:
yahu bu insanların türkçe öğretmenlerini ayakta alkışlamak istiyorum.büyük küçük harf olayını halen anlayamamış.kafası karışmış.cümle içinde ortasında ve sonunda kullanmış yada hiç kullanmamış.

banner tasarımı ve renkler ise ayrı bir incelik ayrı bir güzellik.

görmüştüm de bu kadar kötüsünü ülk defa görüyorum.
İğneyi kendinize,çuvaldızı başkasına batırın.Görüyorumki sizde Türkçe konusunda bilgisizsiniz. Çünkü bilgiçlik taslamak için büyük-küçük harf öğesini kullanmışsınız fakat siz kullanmamışsınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5