İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yeni dernek sitesi yaptırmak istiyorum

yakup71

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ben avcılar ve atıcalar dernek sitesi yaptırmak istiyorum ama form şeklinde olacak
bana bu işi öğretecek ve siteyi yapacak arkadaşlardan yardım bekliyorum
adminlik konusunda hiç bir bilgim yok ilerde öğrenince desteği almayacağım
yardım edecek kişi Ankarada yada Kırıkkalede olursa dahada iyi olur.
bütün şartları ister burdan görüşürüz isterse teldende görüşürüz.

Şimdiden teşekkürler...

yakup71

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Yozgattan bir arkadaşla anlaşma aşamasındayım.
Hosting ve sunucusu olduğunu söyledi başka bir siteden tanıyorum
kendisini ilk etapta böyle bir çalışma yapalım daha sonra tamamen sana
bırakırım dedi bu arada her şeyi öğretirim sana dedi biraz aklıma yattı
ben ona maddi konuda sıkıntı olmadığını hosting ve sunucuda alabileceğimi söyledim(domaini aldığımda telden beni aldığım şirket aradı bilgi edindim)
fakat masraf etme şimdilik böyle bir dene olursa o zaman alırsın dedi banimde
mantığıma uydu masraflar kendimden çıkmayacak dernek karşılayacak o konuda sıkıntım yok.Bu arkadaşı bi değerlendireyim önce
tel bırakan arkadaşı aradım fakat cevap vermedi
ilginiz için çok teşekkür ederim.
Not: Hosting ve sunucuyu alsam dahamı iyi olurdu bu konudaki fikrinizi öğrenebilirmiyim.

T

themaniac

Misafir
hocam ben size PM atmistim okuduysaniz. bu isleri bilmediginiz belli oluyor zaten. o yuzden size sunu diyeyim. hosting yada sunucu alirsiniz. yani ikisi birlikte degil. sunucuya ihtiyaciniz yok suan icin cunku ortada site yok. ayrica sunucu daha pahalidir gerek yok. siz once orta capli bir host ile ise baslayin derim. birde birileri size ozel mesaj atiyorsa o kisilere olumlu yada olumsuz donmeniz daha guzel olur. Yani sans eseri gordum buraya yazdiginizi ama attigim ozel mesaja tesekkur ederim gerek kalmadi vs de yazabilirsiniz.

iyi gunler

yakup71

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam ben size PM atmistim okuduysaniz. bu isleri bilmediginiz belli oluyor zaten. o yuzden size sunu diyeyim. hosting yada sunucu alirsiniz. yani ikisi birlikte degil. sunucuya ihtiyaciniz yok suan icin cunku ortada site yok. ayrica sunucu daha pahalidir gerek yok. siz once orta capli bir host ile ise baslayin derim. birde birileri size ozel mesaj atiyorsa o kisilere olumlu yada olumsuz donmeniz daha guzel olur. Yani sans eseri gordum buraya yazdiginizi ama attigim ozel mesaja tesekkur ederim gerek kalmadi vs de yazabilirsiniz.

iyi gunler

Çok haklısınız özür dilerim
fakat sizlere mesaj yazmak istedim sistem uyarı verdi en 5 mesaj yazmalısınız diye o yüzden geç olmasın diye bende buraya yazmıştım.
Sırf mesaj yazmak içinde oraya buraya mesaj yazmak istemedim.
öneriniz içinde çok teşekkür ederim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5