İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni domain yeni site-mi acaba..?

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Merhabalar..
Takip ettigim domainlerden sevgicafe.com'u az once kaydettim.
Sizce nasıl bir isim. ?
Birde buna acaba site yapsammı ? Yoksa sedo'yamı Yonlendirsem :)
Sanırım buna site yaparım. Zaten bir arkadas cok istiyordu bu domaini.
Yani ortagımda denilebilir. Simdi hemen adamın istediği domaini almıssın diye dusunmeyin..
Veririm ona yapar bir site.. Ordan 2 Link verse benim sitelere yeter..
Sizce ne yapmalıyım ?
Birde domain 6.99 $'a değermi :)

S

Senbul

Misafir
Guzel bir isim arakadaslık siteside olur sohbet siteside.sedodan ziyade guzel bir site daha iyi olur.ama yok arkadas ben bu domainden para kazanırım dersen sedo iyibir kazanc yolu....

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Senbul' Alıntı:
Guzel bir isim arakadaslık siteside olur sohbet siteside.sedodan ziyade guzel bir site daha iyi olur.ama yok arkadas ben bu domainden para kazanırım dersen sedo iyibir kazanc yolu....
Gorus belirttiğiniz icin tesekkurler.
Arkadaslık sitesi yapmam herhalde. Cunku Sevgilibul.Net domainide bende. Yapsam ona yaparım. Gerci site'de azdg var. Çalısır durumda. Ama simdilik acmayı dusunmuyorum.
Sohbet sitesine gelince. Bir iRc'e yonlendirebilirim. Ama iRc ortamı web'den girenler icin pek saglikli olmuyor. O Yuzden site ici chat yapabilirim.
Sedo konusuna gelince ; ilk etapta siteyi acsam daha iyi olur sanırım. Oradan'da Sedo'daki diğer sitelere link veririm.. Bu tür sitelerin acık oldukları zaman'lardada para kazandırmadıgını dusunuyorum. O Yuzden yine benim domainlere calısır bu site :)
mexut : Gonderdim pm ile msn adresimi.

S

sevdik

Misafir
güzel bir domain bence

Bence arkadaşım çok güzel bir domain almışsın Çünkü hertürlü insanın takılabilecegi bir domain Bende bakmıştım 1-2 ay önce doluydu. Sonda sevgice.com alcaktım sonra vazgectim sevdik.net aldım

Ben şimdiye kadar hep aşk siteleriyle ilgilendigim icin sana şunu önerebilirim o siteyi çok gelişmiş olması gerekmiyor ama 10sayfa yaparsın şiir,güzelsözler,resimler,sohbet,aşk,sevgi,erkekler,kadınlar bu bölümler yeterlidir. Sohbete gelince illaki bir büyük irc ye alman gerekmez mircten girişi kapalı cok site var onlardan birine eklersin belki de anlaşırsın link de alırsın sitene sohbetini ayarladıgın icin Ben mesela www.sevdik.net olarak konuşayım sen sohbet sayfanı iframe ile http://www.sevdik.net/sohbetx.htm olarak ayarla ben sitemde reklam alanım var istedigin bir siteye link verebilirim Bu benim önerim başkası varsa yazar senin başka bir düşüncen varsa saygı duyarım
iyi çalışmalar dilerim güzel bir domainle güzel işler yapman dileğiyle...

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Teklifin icin tesekkurler sevdik.
Sanırım arkadasyeri.com'un sahibi Umit'e verecegim domaini. Kendisi zaten sevgi sitelerinde gayet basarılı. Kendi irc adresleride var. Bende irc hakkında oldukca bilgiliyim.
Ama senin teklifini değerlendirecegime emin olabilirsin..
Bunun disinda sayfana baktım. Yani sohbet sayfasına o appleti alıp kendi sitemede ekleyebilirim. Fakat gerceksohbet.com kimindir ? Nedir ? Neyin nesidir ?
Tutuklu.net sohbetim.com (sohbetim.com'a Kesinlikle eklemem örnek veriyorum) gibi server'ler varken biraz zor. Ama dedigim gibi degerlendiririm.
Zaten bende acmayı dusunuyorum bir server. Hatta actım kapattım, actım kapattım. Bi haller oldu :) Bir cok sitemiz var hepsini bir yerde toplarsak sanırım 100 sabit userimiz olur:)

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Hıım.
Biraz detaylı inceledim. Sirincafe.com ve vatanim.net'de oraya baglı.
Fatih'i cok severim. Yani sirincafe.com'un sahibini. Ancak LadeR icin ayni seyi soyleyemeyecegim. Yani vatanim.Net in sahibi :)

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Gurbetcafe.com'da Topraklarıma dahil oldu. Sizce bu domain nasıl. Yeni dustu bende kaydettim. Değermi 6.99 $'a :)
Ayrıca bu iki domainide satabilirim.
Sevgicafe.com + Gurbetcafe.com = ?
Tabiki 6.99 $ a değil :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi