İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Domainlerim İçin Yorumlarınızı Bekliyorum

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her bir domaine adam gibi site yapmalısın ki bu domainlerin hepsini doldurmak bir kaç yılını alır.

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hemen domain alıp sedoda park etmek bence iyi bir iş değil biraz o domainleri beklettrek veya site kurarak değerlendirirsen pr kazandırırsan sonra park ettiğinde hem para kazanırsın hemde kolayca yüksek fiyata satarsın böle yaparak ancak park ederek biraz para kazabilirsin
ama şunu söleyim güzel domainler :)

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
muga.com bence hoş butarz domainler iş yapıyor imkanın varsa bi oyun sitesi yap

starter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ilgiiz için sağolun ama bu domainleri şu aralar bu domainleri ilk planda satmayı düşünmüyorum, ama satın almak isteyen olursa aşağıda beğendiğim fakat bütçeyi zorlamak istemediğim için alamadığım bir kaç domaini yazıyorum alan olursa burada haber versin, hadi kolay gele..

linktofind.com
starpace.com
ukweblinks.com
insidelinks.com
telemaid.com
wezp.com (4 harfli kaçırmayın bence)
datingmiss.com
shopswire.com
shopwant.com
greatsexchat.com
datingmiss.com (buda favorilerimdendi ama alamadım)

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wezp.com u aldım :) ama 4 harfli olduğu için deil. gözüme hoş geldi bi an aldım :) yoksa 4 harfli boş domain çoktur piyasada..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5