İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni dönem adsense çekleri hakkında..

D

dtrade

Misafir
bu çek çek dediğniz şey diyelim ki geldi ne çeki bu akbank çeki değil herhalde dimi?

nası harcicaz bunu ??

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Citibank çekidir.. Yapı Krediye ya da Akbank gibi işten anlayan bankalardan birine götüreceksiniz. Banka çalışanı sizden çeki alacak ve 1 ay sora yaklaşık 15 dolar gibi bir kesintiyle hesabınıza yatıracak..

E

eXaltoz

Misafir
guajira' Alıntı:
ARALIK AYININ ÖDEMESİNDEN BAHSEDİYORUM GÜZEL KARDEŞİM :)
Normalde, $100'ı geçtiysen ay sonuna kadar onaylanıp gönderilmiş oluyor.
Bu zamana kadar onaylanmadıysa, senin hesabını incelemeye almış olabilirler belki.
Bu kadar geçikmesi normal değil.
Google'a bi mail bakalım ne diyecekler.

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Majestic' Alıntı:
Citibank çekidir.. Yapı Krediye ya da Akbank gibi işten anlayan bankalardan birine götüreceksiniz. Banka çalışanı sizden çeki alacak ve 1 ay sora yaklaşık 15 dolar gibi bir kesintiyle hesabınıza yatıracak..

Yapı Kredi / Ankara, 15 dolar kesinti olmadı bende, dolar hesabına aynen geçmişti, 1 ay sürdüğü doğrudur (banka memurları 15-20 gün diyor)..

G

guajira

Misafir
eXaltoz' Alıntı:
Normalde, $100'ı geçtiysen ay sonuna kadar onaylanıp gönderilmiş oluyor.
Bu zamana kadar onaylanmadıysa, senin hesabını incelemeye almış olabilirler belki.
Bu kadar geçikmesi normal değil.
Google'a bi mail bakalım ne diyecekler.

Bi türkçe Bi ingilizce 2 mail attım hala cevap bekliyorum. bakalım ne cevap verecekler.

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
istanbul - bahçelievler. 12.02.2005 de geldi.

Ö

Ö T Ü K E N !

Misafir
3-4 gün önce geldi...iş bankasına 40 milyon başlangıç komisyonu ile verdim... çeki bozduktan sonrada para alacaklşar sanırım (görevli bacımız manalı manalı bişiler dedi bunu çıkardım )

draligus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cekim hala gelmedi. eger gelmezse bir sonraki odeme doneminde bu parayi tekrar yollarlar mi? yoksa hakkim yanar mi?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5