İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni dönem adsense çekleri hakkında..

E

eXaltoz

Misafir
arkadaşlar, ulaşmayan çekler ne oluyor. hiç çekinizin size ulaşmadığı oldumu.
postaneye falan mı gidip sormak gerekiyor. yoksa sabırla bekleyelimmi..

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sabırla bekleyin son çare mail atın google'a tekrar çekiniz hazırlanıp yollansın..

E

Enigmos

Misafir
Ankara, çek geldi ama...

hdogan' Alıntı:
Yapı Kredi / Ankara, 15 dolar kesinti olmadı bende, dolar hesabına aynen geçmişti, 1 ay sürdüğü doğrudur (banka memurları 15-20 gün diyor)..

Arkadaşlar Ankara, çek geldi de, bu muhteşem Yapkı Kredi Şubesi hangisi acaba?

Küçükesat dolayındaki (Y.Kredi de dahil) hiçbir banka şubesinin hayattan haberi yok. İş Bankası 120 YTL, Yapı Kredi 50 EURO masraf çıkardı. Yuh, çek ne ki zaten. Buradaki şubeler kuruyemişçilere alışkın herhal.

hdogan arkadaşım, yardım...

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
2 şubatta 100$ üstü olmuş ve istanbuldayım ödeme onaylandı filan demiyor tık yok bu normal mi? Çoğunuza gitmiş bana niye gelmiyor:(

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kardeş sen mart beklicen cek için aynı ben gibi benden ocak aynın onayını bekliyorum.. şubatta bomba gibi geliyorum P:p

draligus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cekim hala gelmedi. napmaliyim. ocak ceki de kesilmis ama daha yollanmamis. ikisini bir yollamazlar degil mi

draligus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet. aralik ayi cekim yollandi goruluyor.. ancak elime ulasmadi. buyuk ithimal calindi.acaba ikisini bir yollarlarmi?

E

eXaltoz

Misafir
benimde aralık çeki gelmedi. bundan sonrada gelmez. 1 mart'ı bekliyorum. google'a mail atıp tekrardan yollamalarını isteyeceğim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5