İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Firma Duyurusu / ServeTR Internet Hizmetleri

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ServeTR Internet Hizmetleri’nden tüm Internet sevenlere;

Cihan KIZILGÜL olarak son zamanlarda birçok hosting firmasında yaşanan problemlerden ötürü; daha kaliteli, güvenilir ve son kullanıcıyı memnun eden bir firmayı; gerek işime olan saygım, gerekse Türkiye’de bir marka olabilmek amacıyla açmayı uygun gördüm.

Firma olarak sizlere sunmak istediklerimi birkaç paragrafla belirtmek isterim.

Tamamen dürüst çalışıp, insanlara emeğinin ve parasının karşılığını son damlasına kadar yine kendi emeğimiz ve yüklenmiş olduğumuz misyon ile geri vermeyi;
Olası yaşanabilecek teknik problem ve arızalarda, kullanıcılarımızı zamanında bilgilendirmeyi,
Hizmetimizden memnun kalmadıkları taktirde, 1 (bir) hafta içerisinde ücret iadesini sağlamayı,
Ofis ve kişisel cep telefonu numaralarımızdan verdiğimiz hizmet ile ilgili soru(n)lara 7/24 cevap vermeyi,
Tüm sunucularımızda %99.00 uptime garantisini,
Tüm alışverişleiniz de %18 oranında “Katma Değer Vergisi” (K.D.V) için faturayı, posta yoluyla adresinize yollamayı ve hizmetimizden memnun bırakmayı taahhüt ediyorum.

Sipariş işlemlerinizi, hosting, reseller ve kiralık sunucu dışındaki tüm hizmetlerde 1 ila 12 saat arasında,.

Teknik desteği; zamanında ve sürekli olmak üzere; problemlere anında müdahale edebilecek ve sürekli işinin başında olacak bir ekiple sağlayacağız. Ekibimizde yer alacak çalışma arkadaşlarımızın isimleri;

Altuğ ŞAHİN,
Mert ŞIRLAKÇI,
Uğur ERGİNER
Timuçin PARLATIR,
Tolga KIZILGÜL.

Ücretlendirmeyi döviz oranlarına bağlı olarak; alınan hizmeti ise ilk 6 ay içerisinde kurlar ne olursa olsun sabit ücret garantisiyle sağlayacağız. Sitemizde belirtilen fiyatlara %18 K.D.V ekleyerek üye olurken belirttiğiniz adresinize posta yoluyla yollayacağız.

Yedeklemelerden oluşacak kaygılarınıza karşılık, yedeklerinizi günlük/haftalık/aylık olarak aldığımız backuplar ile güvenle saklayacağız. Premium servis olarak her türlü donanım problemlerine yönelik engelleri aşmak adına özel bir hizmet olan “Harici Backup”’ı farklı sunucularda yıllık tabanda cüzi ücretlerle sağlayacağız.

Verdiğimiz ve vermek istediğimiz tüm hizmetleri http://www.servetr.com adresinden “Haberler” ya da diğer başlıklar altından takip edebilirsiniz.

Kullanım Sözleşmemiz : http://www.servetr.com/tos.html

Umarım açtığımız firma tüm kullanıcılar ve şahıslarımız adına yararlı olur.

Aynı alanda çalıştığımız tüm firmalara ve değerli kullanıcılara yeni yılda başarı dolu bir hayat dileğiyle.

Saygılar,

Cihan KIZILGÜL
ServeTR Internet Hizmetleri

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Oncelikle başarılar, umarım kalıcı olursunuz bu piyasada.
Fiyatlarınıza bir goz attım Host ve Reseller fiyatlarınız cok yüksek geldi. Host paketlerinde "Sınırsız Disk Alanı" yerine daha gerçekçi bilgiler yazsanız cok daha iyi olur.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bu başlığı okuyan yeni üyeler forumda dakikhost ile ilgili yazılarıda okusunlar.

Her 3 ayda bir aynı kişiler(sadece dakikhost u kastedmiyorum) etrafında birşeyler dönüp duruyor, nasıl olsa sürekli forumlara yeni kişiler üye oluyor.

Vbulletin trade eklentisi en çok bu konuda lazım sanırım.

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oncelikle başarılar, umarım kalıcı olursunuz bu piyasada.
Fiyatlarınıza bir goz attım Host ve Reseller fiyatlarınız cok yüksek geldi. Host paketlerinde "Sınırsız Disk Alanı" yerine daha gerçekçi bilgiler yazsanız cok daha iyi olur.

Önerileriniz ve iyi niyetinizden ötürü teşekkür ederim. Piyasa üzerine düşüncelerimi dile getirdim. Alt yapı olarakta yapılabilecek çoğu şeyi yaptığıma inanıyorum.

Fiyat konusuna gelince, görsel bir kavramdır. Fiyatla değil, kaliteyle ön plana çıkmak istiyorum. Çok yeni bir firmayız. O kadar harcama ve çalışmadan sonra daha düşük fiyatlarla istediklerimi yansıtabileceğime inanmıyorum. Umarım bu durumu anlarsınız ve bende yanılmam.

Herkese iyi bayramlar.

Cihan KIZILGÜL

NOT : Dakikhost ve ServeTR ayrı ayrı firmalardır. Bu konuyu kısaca ilk ve son kez açıklıyorum. İsmimin şevkle kurduğum ilk firmamdan sonra başka bir firmayla anılmasından rahatsızlık duyuyorum. Lütfen bağdaştırmayınız. Çünkü bu durumdan hem Dakikhost'un sahibi Batuhan ÇELİKEL hem de ServeTR'ın sahibi olarak şahsım rahatsızlık duyacaktır. İnşallah bu vakitten sonra bu notu nazara, dikkate alırsınız.

KANIT : Sitede vergi numaramı belirttim, isteyen detaylı olarak inceleyebilir.

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyatlar pahalı değil olması gerektiği gibi bana göre . Cihan Kızılgül'ü tanıyan biri olarak , ayrı bir firmada faliyet göstermek için geç bile kaldığını düşünüyorum .
Dakikhostun yaşadığı sorunların uzaktan yakından Cihan ile ilgisi olmadığını tanıyanlar zaten bilir. Başarılı olacağına inanıyorum , hayırlı olsun .

qooqle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1-Dakikhost
2-ServeTR Internet Hizmetleri

Ayrılma sebebin nedir ?

Serverlardaki problem giderilmek üzeredir. Tek sunucu hariç hepsi aktif durumdadır. Bu sunucu üzerinde çalışmalarımız devam etmektedir. Yarın gün içerisinde (14.10.2006) hallolucaktır. Tüm mağdur kullanıcılarımızın gerekli zararı karşılanacaktır.

Anlayışları adına teşekkür, mağduriyetleri adına özür dileriz,

Cihan KIZILGÜL

Dakikhost

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
sitenin tasarımı daha profesyonel yapılabilir.

hayırlı satışlar.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Artık bu forumu sadece kişisel reklamın için kullanmaktan vazgeçer misin?

Açtığın konuların %95'i reklam: http://forum.iyinet.com/search.php?searchid=866945 . Dakikhost adı altında açılan şikayet mesajlarına veremediğiniz cevaplardan sonra, yeni isim altında yola çıkmaya çalışma çaban hoş. Takdir ettik, ama bunun yeri burası değil. Burada şikayet temizleyici değiliz veya bu forum sizden servis alanların ağlama duvarı değil.

Ayrıca son zamanlarda bir çok hosting firmasında sorun filan yaşanmadı, iş bilmeden iş yapmaya çalışan çocukların açtığı oyuncak hosting sitelerinde sorun yaşandı sadece.

Daha onlarca kişinin mağduriyeti konusunda bir adım bile atamamışken gelip burada bu postayı açmak da iyi cesaret.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Artık bu forumu sadece kişisel reklamın için kullanmaktan vazgeçer misin?

Açtığın konuların %95'i reklam: http://forum.iyinet.com/search.php?searchid=866945 . Dakikhost adı altında açılan şikayet mesajlarına veremediğiniz cevaplardan sonra, yeni isim altında yola çıkmaya çalışma çaban hoş. Takdir ettik, ama bunun yeri burası değil. Burada şikayet temizleyici değiliz veya bu forum sizden servis alanların ağlama duvarı değil.

Ayrıca son zamanlarda bir çok hosting firmasında sorun filan yaşanmadı, iş bilmeden iş yapmaya çalışan çocukların açtığı oyuncak hosting sitelerinde sorun yaşandı sadece.

Daha onlarca kişinin mağduriyeti konusunda bir adım bile atamamışken gelip burada bu postayı açmak da iyi cesaret.
dogru söze şapka çıkarılır :)

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tekrardan merhabalar,

Şimdi tek tek açıklama yapayım. Ancak dile getirmek istediğim birşey var. Bu konuyu ben yılbaşı gecesinde saat tam 12 de açtım. Yani çoğu kişi eğlenirken ben burada çalışıyordum. Bunu belirtiyorum ama eminim ki duygu sömürüsü olarak algılayanlarda olacaktır. Olsun, alıştık.

Şimdi sorularınıza cevap vereyim :

1 ) Dakikhost'tan neden ayrıldım?

Ben Dakikhost'un sahibi ile her zaman çok iyi dostum. Bunu asla inkar etmiyorum. Ancak orada firmanın ilerleyişi adına söz sahibi her zaman olamadım ve sadece kar ortağıydım. Kısacası, sattığım kadarıyla kazanıyordum ve firma üzerinde söz sahibi fazlaca değildim. İdeallerim var ve yaşım 26. Bilgime güveniyorum. Tek başıma ilerlersem daha büyük işler yapabileceğime inanıyorum. En azından yapamazsam da içimdeki hırsı yok etmiş olacağım.

2) Yaşanan sorunlara cevap vermemem?

Bu konuyu açtım 13 gün geçti kampanya yaptım. Neden sizce? Çünkü 2. linux makinesinin de gelmesini bekledim. Sayın Angelo, firma açılışı yaptığımda iyi niyet dileklerinizi iletmemeniz doğal gelebilir size. Ancak isim vermeden şunu söyleyeyim. Benim Dakikhost'ta iken satış yaptığım tüm müşterilerime ben buyur gel diyemezdim. Bu Dakikhost'tan müşteri kaçırmak anlamına gelirdi ve bu da Cihan KIZILGÜL'e asla yakışmazdı. Dakikhost'un bu teklifi vermesiyle ne kadar satış yaptığım müşterim varsa bana gelenlerin hepsine (6 ay önce 1 yıllık alanlarda dahil) 1 Ocak'tan itibaren hepsine Dakikhost adına satış yapmış olmama rağmen 1 lira ücret almadan ve mağdur kalmamaları adına hesaplarını tekrar açtım. Buradan şu çıkıyor ki siz beni tanımadığınız için, sadece konuşuyorsunuz. Eğer bununla ilgili merakı olan varsa, müşterilerimiz forumu takip ediyorlarsa cevap verebilir. Ama ben basit bir kanıt olarak size nameserver bilgilerini vereceğim. Daha kimseye yeni bir hesap açmadım. Buyrun size kanıt : http://www.ipwalk.com/default/search/nameserver/servetr.com

3) Site tasarımı :

Tasarım üzerine hizmet vermeyeceğim. Profesyonel bir tasarımda bu kadar harcama yaptıktan sonra biraz beklemeli. Çünkü yarınlarımı düşünmek zorundayım. Sistemim AWBS otomasyon sistemine sahip. Sıfırdan bir site yapmak için bence daha zamanım var. Ama kötü gözükebilir ya da iyi gözükebilir. Bu hizmet alan kişinin tamamen zevkine bağlıdır. Herkese saygı duymak zorundayım.

4) Dakikhost - ServeTR ilişkisi

Bu konuyu yukarıda da belirttim. Lütfen aynı sıralara iki firmayı koymayınız. İnanın buna bu karşılaştırmadan hem Dakikhost hem de ServeTR rahatsız olacaktır. Eğer beni tanıyan kişiler varsa zaten bu karşılaştırmayı asla yapmazlar. Hedeflerim için bu firmayı açtım, bırakın da işimi severek yapmaya devam edeyim.

Herkese değerli düşüncelerinden ötürü teşekkür ediyorum. Ama önceki yaptığım hataları artık yapmayacağım. Çünkü birkaç kişi tarafından iyi niyet güdülmüyor bu da foruma olan ilgimi azaltıyor. Eğer sadece reklam için mi topic yazmışım diyorsanız, şahsım tarafından atılan postlara bir bakınız. :) Kaç tanesinde kampanya başlığı var, kaç tanesinde yaptığım iş ile ilgili post var zaten görürsünüz.

Cihan KIZILGÜL

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ben duyguların veya anlatımların insanı değilim. Istatistiki olarak bile bakıldığında bu foruma gelip ismini ve soyadını imza olarak atıp, altına XXX Internet Hizmetleri yazan (soyadının hepsi büyük harf olarak yazanların daha hızlı kayboduğu tarafımdan gözlendi), hiç kimse 2 aydan fazla servis vermedi. Hepsi gitti, yandı kül oldu, dağa kaçtı, inek içti. Istatistikleri herkes hatırlamasa bile, 3 senedir bu forumda onun 2 sene evvel kadarında da Hostbulforumlari.com'da aktif üyeydim. Hiç kimse hakkında yazdığım eleştiri veya uyarı yanlış çıktı mı? Bunu hatırlayan da yoktur bence. Üzgünüm ama hepsi şu anda aramızda yok. O zamandan bu zamana aramızda olan kimseler ise, forumlara post atmıyor, imza yapmıyor, devamlı kampanya düzenlemiyor, bizi bilen biliyor diye konuşmalar yapmıyor , açıkçası hostingcilik oynamıyor.

Benim sinirlendiğim nokta budur. Benim bildiğim burada insanlar şikayetlerini yazarken saygısızca cevap verdiğin (haksız olmanıza rağmen), ondan sonra 2-3 ay geçtikten sonra gelip ben bir sürü sorun olan bu sektörde tek başıma birşeyler yapacağım deyip mesajlar atmandır. ve eğer hala reklam atmak için verdiğin yazdığıma cevap olmayan paragraflarını yazmadan önce son cümlemi okusaydın, insanların mağduriyetleri adına birşey yapmamışken, yeni birşey yaptık diye çıkıp gelmenin burada biraz garip göründüğünü anlardın.

"Şahsım tarafından atılan postlara bir bakınız" güzel cümle, lakin ben zaten insanlara zahmet olmasın diye direkt kör göze parmak linki verdim, senin açtığın başlıkları. ve %95'i reklam. Bu iddiam devam ediyor. Ha, süper bir servis verip de bu konumda olsaydınız tabii ki, buyurun, burada reklam yapmak da bir sakınca veya kusur yok. Zaten hala da yapabiliyorsunuz, müdahale de bulunmuyoruz, ama biraz komik kaçıyor, uyarayım dedim.

Her neyse, ben taa 1 sene önce yazmıştım "dakik"hostun hostingcilik evcilik dükkanı olduğunu, inanmayanlar, saygısızlık edenler oldu, şimdi arama yaparsanız o zamandan sonraki şikayetleri görürsünüz. Ben sizinle bu şikayet mesajlarının altında da sık sık zıt düşüncelerde çarpıştım, bu sefer biraz daha kibarlaşmışsınız, o dikkatimi çekti. Ama mantık aynı, hiçbir şey netleşmiyor, görüntü hala flu.

Aramızda güzel bir kimya var, ben bu işi 3 sene yaptığım için kimin ne yapıp ne yapmadığını görüyorum ve doğruları söylüyorum, o yüzden pek sevilmiyorum:) Siz işinize devam edin, allah zeval vermesin, hayırlı olsun.

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neyse niyetiniz ne olursa olsun, bir hayırlı olsun dediniz. Problem kalmamıştır benim için.

MSN : [email protected]

Biraz konuşmam gerekiyor sizinle aktif olarak. İstemezseniz de siz bilirsiniz.

Ufak bir ekleme daha yapıyorum. Belirtmeyi unutmuşum.

1) Ben her zaman kibarımdır. Şahsa göre konuşmam.
2) Ne dediysem de şu ana kadar doğrudur ve yine arkasındayım. Dediklerimi sonuna kadar da kanıtlarım. Onu söyleyipte yapamayanlar düşünsün.
3) Laf yarışına girersem burada sabaha kadar devam ederiz. O yüzden gerek te yok. Dediğim gibi msnimi verdim. Kafanızdaki kötü düşünceleri aktif olarak tartışırsak, inanıyorum ki hepsi yok olacaktır. Ben yolu açtım, ilerleyip ilerlememek sizin özgür iradenize kalmış.

HTservers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha önceleri bir firma ortağı olması ve bu firmanında birçok sorunlar yaşatması ileride de böyle olacağını kastetmez.Şahsen ben kişisel reklam yaptığını düşünmüyorum.

Arkadaşımız hırsla kurduğu bu yeni işinde başarılar diliyorum.Hayırlı uğurlu olsun ;)

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
isim ayrı kişi/kişiler/kişilikler aynı seçim sizin yinede
hayırlı olsun bu arada.

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biraz da yargılayanlar cevap versin.

Merhabalar,

Msnimi vermeme rağmen, bu kadar asılsız konuşmaya rağmen sadece bir kişinin msnimizi ekleyerek sorularına cevap araması da, sizin soruları niçin sorduğunuzu kanıtlıyor.

Azıcıkta ben hesap sorayım.

1) Terbiyeme laf ediyorsunuz. Bu hakkı size kim verdi? O hakkı edinecek terbiyeyle yaklaşırsınız, derim ki haksızlık ettim.

2) Evinde oturupta, vergi mükellefi olmadan satış yapanları tespit edin. Vergi kayıtlarını size faxlasınlar, gerisi bu topiğe mesaj atamasın. Bana dürüstlüğü bu şekilde savunun ki size hak vereyim. Kalkıpta "halk çocuğu" iyidir ya ..... Bey. İyidir evet, oturmuş evinde ödeme zorunluluğu yok. Veriyor server kirasını satıyor parasını kazanıyor. Onlara hiç bakmayın siz.

3) Forumda olan birçok insan bana şu ana kadar hep dosthane tavırla şunu söyledi. "Foruma bakın gerçekten büyük firmalar var. Ama çoğu sadece kampanyasını yapıp, çıkıyor. İnsanlarla konuşma ortamına girmiyor." Neden bu yol izleniyor sizce? Çünkü burada konuşmaya çalışan herkesin anında ipi çekilmeye çalışılıyor. Neden mi? Firma bazında hizmet veriyor, resmen bir çekememezlik var. Size birşey diyeyim mi? Tüm birikimimi bu işe aktardım. Önümü kesmeye çalışsanız da başaramazsınız. Layığıyla tüm gücümle sonuna kadar işimi yapacağım.

4) Cevap vermediğim konular var dediniz. Çalışandım ben orada. Cevap verilecek kısımlara da cevap verdim. 2 ay ödemesini ödememiş, durumum bu aralar kötü biraz idare edin diyen müşteri kalkıpta hesabı kapandığında hesap soruyorsa, ona cevap vermemek en mantıklısıydı o gün için. Hakkı yenildiğini iddia edenlerde, yiyen makamla irtibat kursun. Ben herkese verdim aldığımın karşılığını ya da vermeye devam ediyorum.

5) Herkes burada kendi ekmeğinin derdine düşmüş. Amaçlar bir (para kazanmak), ama yollar farklı (karalamayla bir yerlere gelelim, hit yapalım ohohoho.)

6) Şu ana kadar hiç sorulmadı. 25 YTL ye nasıl 5 GB alan veriliyor diye? Kullanıcıları mutlu ediyorsunuz değil mi? Tabii firmalar kara para aklıyor oradan kazanıyor herşeyi. Dürüstlükten bahseden kişiler bize, eşit rekabet piyasası yaratsınlar. Bakın mağduriyetin "m" si kalıyor mu insanlarda?

7) Burada dürüstlüğü savunan, şahsıma o kadar eleştiri yapan 10 kişi çıksın da vergi numarasını göstersin. Dolandırıcı deyipte hala aradıkları insanlara ulaşabiliyorlarsa, hizmetlerinin karşılıklarını almışlarsa birazcık utansınlar.

8) Bu yazdığım maddeler birçok kişinin hoşuna gitmeyecek. Daha çok eleştirileceğim ama şunu demeliyim ki umrumda değil. Beni seçen müşteri güven verdiğim için seçsin. "Şu firmadaydı, onu da gördük demesin." İşimi layığıyla yapıyorum ve benim gibi işine herşeyini dökmüş, vergisini ödeyen ne kadar firma varsa dediklerime zaten katılacaktır.

Yukarıya daha 50 tane madde yazarım bir kişi de kalkıp haksızsın diyemez. Derse de kesin vergisiz ekmeğine mani oluyorum demektir.

Bir daha adımı haketmediğim şekilde sağda solda anacak insanlar varsa, gelsinler dertleri neyse direk bana sorsunlar. Eğer cevap alamazlarsa, söyledikleri her türlü hakareti yemeye hazırım.

Söyleyeceklerim bu kadar,

Cihan KIZILGÜL ( büyük harflerle )

Enis Okur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

Msnimi vermeme rağmen, bu kadar asılsız konuşmaya rağmen sadece bir kişinin msnimizi ekleyerek sorularına cevap araması da, sizin soruları niçin sorduğunuzu kanıtlıyor.

Azıcıkta ben hesap sorayım.

1) Terbiyeme laf ediyorsunuz. Bu hakkı size kim verdi? O hakkı edinecek terbiyeyle yaklaşırsınız, derim ki haksızlık ettim.

2) Evinde oturupta, vergi mükellefi olmadan satış yapanları tespit edin. Vergi kayıtlarını size faxlasınlar, gerisi bu topiğe mesaj atamasın. Bana dürüstlüğü bu şekilde savunun ki size hak vereyim. Kalkıpta "halk çocuğu" iyidir ya ..... Bey. İyidir evet, oturmuş evinde ödeme zorunluluğu yok. Veriyor server kirasını satıyor parasını kazanıyor. Onlara hiç bakmayın siz.

3) Forumda olan birçok insan bana şu ana kadar hep dosthane tavırla şunu söyledi. "Foruma bakın gerçekten büyük firmalar var. Ama çoğu sadece kampanyasını yapıp, çıkıyor. İnsanlarla konuşma ortamına girmiyor." Neden bu yol izleniyor sizce? Çünkü burada konuşmaya çalışan herkesin anında ipi çekilmeye çalışılıyor. Neden mi? Firma bazında hizmet veriyor, resmen bir çekememezlik var. Size birşey diyeyim mi? Tüm birikimimi bu işe aktardım. Önümü kesmeye çalışsanız da başaramazsınız. Layığıyla tüm gücümle sonuna kadar işimi yapacağım.

4) Cevap vermediğim konular var dediniz. Çalışandım ben orada. Cevap verilecek kısımlara da cevap verdim. 2 ay ödemesini ödememiş, durumum bu aralar kötü biraz idare edin diyen müşteri kalkıpta hesabı kapandığında hesap soruyorsa, ona cevap vermemek en mantıklısıydı o gün için. Hakkı yenildiğini iddia edenlerde, yiyen makamla irtibat kursun. Ben herkese verdim aldığımın karşılığını ya da vermeye devam ediyorum.

5) Herkes burada kendi ekmeğinin derdine düşmüş. Amaçlar bir (para kazanmak), ama yollar farklı (karalamayla bir yerlere gelelim, hit yapalım ohohoho.)

6) Şu ana kadar hiç sorulmadı. 25 YTL ye nasıl 5 GB alan veriliyor diye? Kullanıcıları mutlu ediyorsunuz değil mi? Tabii firmalar kara para aklıyor oradan kazanıyor herşeyi. Dürüstlükten bahseden kişiler bize, eşit rekabet piyasası yaratsınlar. Bakın mağduriyetin "m" si kalıyor mu insanlarda?

7) Burada dürüstlüğü savunan, şahsıma o kadar eleştiri yapan 10 kişi çıksın da vergi numarasını göstersin. Dolandırıcı deyipte hala aradıkları insanlara ulaşabiliyorlarsa, hizmetlerinin karşılıklarını almışlarsa birazcık utansınlar.

8) Bu yazdığım maddeler birçok kişinin hoşuna gitmeyecek. Daha çok eleştirileceğim ama şunu demeliyim ki umrumda değil. Beni seçen müşteri güven verdiğim için seçsin. "Şu firmadaydı, onu da gördük demesin." İşimi layığıyla yapıyorum ve benim gibi işine herşeyini dökmüş, vergisini ödeyen ne kadar firma varsa dediklerime zaten katılacaktır.

Yukarıya daha 50 tane madde yazarım bir kişi de kalkıp haksızsın diyemez. Derse de kesin vergisiz ekmeğine mani oluyorum demektir.

Bir daha adımı haketmediğim şekilde sağda solda anacak insanlar varsa, gelsinler dertleri neyse direk bana sorsunlar. Eğer cevap alamazlarsa, söyledikleri her türlü hakareti yemeye hazırım.

Söyleyeceklerim bu kadar,

Cihan KIZILGÜL ( büyük harflerle )

Valla Cihancım, madem bu işi ciddi ciddi yapmak istiyorsun, sana samimi tavsiyem; forum hostingçiliğinden hiçbirşey olmaz. Angelo'da bu işi eski yapanlardan, art niyeti olduğunu düşünmüyorum. Seni samimice uyarıyor aslına bakarsan. Ve, evet en ucuz satmak, sınırsız alan - bandwitdh vermek, 7/24 ulaşılabilir olmak v.s. v.s. bunlar forum hostingçiliğinin klişe laflarıdır. Bu sebepten, soyismi büyük yazmak bu laflara al beni katmaz. O kadar adam bu işe kafa yormayın derim, farklı dallarda dahada başarılı olabileceğinizi düşünüyorum. Zaten bu işte eskisi gibi bir para yok, hatta hiç yok. vur-kaçta bile para indirme oranları oldukça düştü.

forum hostingçiliği bitmiştir*, bu işin kaymağunu yiyen yemüştir :)

*bazıları hariç. mesela, forum hostingçiliği üstadlarından darxis'i es geçmemek lazım, kendisi karizmatık tavırlarıyla, "afiet" "şeker" "bal" gibi konuşma bitirici nokta kelimelerle, uzun zamandır dolandırmadan yoluna devam etmektedir. arada açar, '28 tane satılık server' konularını, akşamına gelir hepsi satıldı stok bitti der gider. konuyu 5 kişi okumuş olsada, o işini bilir, satar, çizer, gönderir. şakşaklıyoruz kendisini.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
kralturk.com/net ve alemsite.com spam yapıyor, bu duruma biran önce müdahale edersen sizin için iyi olur.

Return-path: <[email protected]>
Envelope-to: xxxxxxxxxxxx
Delivery-date: Sun, 04 Feb 2007 05:37:33 -0600
Received: from hurricane.servetr.com ([89.149.217.81]:45561)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5