İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Fiyatlar ile Türkiye Konumlu Sunucular

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cky

1- Bizimle iletişim kurabilirsin bizden hizmet alacaksan yada almayı düşünüyorsan sana referanslar söylenir... fazla bir referans yok zaten 21 adet olmalı...
2- Bunu önceki mesajlarımda yazdım tekrar okursan Ayrı olarak yeni bir şirket kurulmuş olduğunu ve denizlide olduğunu orada görürsen orada da yazıyor 2006 da şunlar şunlar şunlar oldu diye...
3- Com.tr alan adı yeni ama bir sürü alan adı var www.niservers.com da bir örnek

Forum a gelelim sorun çıkmıştır sunucuda olamazımı :)

Diğer Tüketici maddeleri :)
1 2 3 4 5 6. Sen tüketici olarak önce bizimle iletişime geç hepsini alacaksın zaten iletişime geçince..

tiva
Soruna Cevap : Evet yada bir bilgim yok... Buradaki başka biri TID'e başvurarak almıştı sanırım sorarım sabah

sence sadece yarim saatimi ayirip baktiğim bir sitede bu kadar karsilastiğim dez avantaj nasil etkileyebilirki beni ? ayrica neden sitede göremiyoruzda özellikle iletisime gecilmesi isteniliyor. o zaman sitenizde yazarsiniz dersinizki; sayin müsterilerimiz referanslarimiz gizli tutulmaktadir. Eğer bu konu hakkında bilgi almak istiyor iseniz bizimle iletisime geciniz. yazisini gecersiniz altinada iletisim bilgileri v.s olur biter. ama bu sekilde bence 10 kisiden 1 i iletisime gecer.

ayrica;

Angelo
Ne Yapabilirim? Nixcon bizim değilki... Onlarla bunu görüşüyorum yenilik içersindeler Nis A.Ş nin kurulması gibi ben bekle biraz daha derken ciddi söyledim güvenmiyorsan zaten kimsede sana zorla al demiyor :) İstediklerin açıklanırsa alırsın bekle biraz daha...

böylede bi acik vermissin. madem senin değil ne savunuyorsun e be güzel arkadas..

Ni-Osman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Cky Menü üzerinde en alt kısımda iletişim bilgileri var...

böylede bi acik vermissin. madem senin değil ne savunuyorsun e be güzel arkadas..

Çünkü Onların bayisiyim..

Sanada bir PM atayım referanslar için

Ni-Osman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
PM yolayamıyorum inbox dolu sanırım 8) Messenger'e ekle referanslar önemli ise senin için... oradan yazalım

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sonucta beni baglayan bir problem yok. yani alanda satanda memnun ise bana birsey düsmez; ama ben burada sadece "iyinet gercektende kaliteli bir web sitesi ve gercektende trdeki bir cok kisinin (gerek acem gerek usta gerek prof. gerekse coderlarin) takip ettiği bir çözüm forumu haline geldi. Ve bizde (kendimce) gerek coder, gerek webmaster kriterinde gördüğüm icin burada insanlara sadece yardimci olabilme cabasindayiz, yada karsilastiğimiz sorunlari burasi sayesinde yansitmaktan bazen gurur bazende üzüntü duyan insanlariz." gerek yardimci gerekse bilgi paylasiyoruz. bunlar sadece şahsi düsünce ve fikirlerimiz.

Saygılarımla;

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hoşgeldiniz, Cky.
Son ziyaretiniz: Dün 05:50
Özel Mesajlarınız: 0 Okunmamış, Toplam 2. :D

Ni-Osman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
MSN de konuşuyoruz diğerleri de ekleyebilirler :)

Profil üzerinde Messenger adresim kayıtlı oradan eklerseniz konuşabiliriz... Yoksa bu post 100lerce sayfa devam edecek..

Yetkisi Olan Kitlesin Lütfen Konuyu….

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Arkadasim burada konu acip istedigin zaman kilitletemezsin, oyuncak mi konu acmak? Anlamsiz anlamsiz ortaya laflar atip kanitlaman istendiginde, ben bayiyim karismam onlarin isi benim isim degil gibi cark ediyorsun. Isteyen iletisime gecsin MSN'den filan, bunlar gereksiz isler. Burada satis yapip, burada birseyler iddia ediyorsan, kanitlayacaksin, kanitlamiyacaksan da yazmayacaksin. Bu kadar basit, 10 kere soyledim, Turkce'de yaziyorum.

Bu kadar ciddiyetsizlige hakikaten insan sinirleniyor. Verdigin hizmetin bulundugu yer hakkinda enine boyuna sorulara cevap veremeyeceksen satis yapma kardesim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5