İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni forma ortak aranıyor.Tüm masraflar benden.

catlakcocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Oncelikle konuyu okuyan arkadaşlara kısa bir acıklama ;

Forum aslında ilgi alanım değil, anlamamda.Sohbet işi ile ilgilendiğim icin quit ( Sohbet'ten cıkarken kanala yansıyan yazı ) msj'ında forum'un adresi var.İsteğim şu siteye giren arkadaşlar boş cıkmasın.

Ortak işine gelince.Host olayında sıkıntı yok.Ortak olacak kişi tamamen forum sorumlusu olacak.Güvenilir olması en onemli husutur.Ftp sine kadar vereceğim.Vb forum logo veya resimle alakalı husularda proplem yok.Sadece forum düzenlenecek.Ufak defek süslemeler olacak. ( Mesela : Uye olmayan msj okuyacak lakin resim ve link gösterimi üyelik isteyecek, avatar kısmı vs vs.. editler )

Teklifime sıcak bakan arkadaşın karına gelince.Ücret talep edersem yalan söylerim.Maddiyatı düşünmedim ama olay o duruma gelirse kazancın yarısı ortak olan arkadaşta olacaktır.Mod yada admin alımları ile arkadaş ilgilenecek.Uzun lafın kısası teklifime sıcak bakan arkadaş tamamen sorumlu olacak.

Gorüşlerinizi pm ile bildirin yada [email protected] msn adresinden anlık iletide görüşebiliriz.

Dipnot : Msn ekleyen arkadaşlar kendilerini tanıtırlarsa sevinirim. ( iyinetteki forum konunuzla alakalı gibi )

MyThicaLBoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vbulletin konusunda kendime güveniyorum msn mythicalboy @ hell-world . org

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi