İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Hosting Firması alsehosting.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

ssevim

Misafir
Sayın iyinet üyeleri ve Yöneticileri dikkatine,

Sizlerle paylaşmak istediğim konum aşağıda belirteceğim ve başlıktan da belli olduğu gibi Yeni hosting firmamızdır.

Daha önce faal olmadan İnternet - Hosting piyasasını takip ettiğimiz için bu konulara yabancı değiliz.

Ama şimdi kendimize yer edinerek artık kesin bir şekilde işe başlamış bulunmaktayız.

www.alsehosting.com

he belki bunlar dolandırıcıdır,parayı alıp kaçanlardandır,resmi diilerdir,bizi bekletirler gibi kanılara da varabilirsiniz ne de olsa yeni ortaya çıkan bir kuruluş normaldir böyle kaygı duymanız.

Ama sizler den ricamız insanların , firmaların yaptıkları işlere bakmadan önyargıda bulunmamanız dır.

Anlayışlı olan tüm arkadaşlara buradan teşekkür ederim..

Yetkili : Ali Haydar Çifçi / Selim Sevim

ALSE HOSTİNG İNTERNET HİZMETLERİ

Boğazkesen Cad.Bostaniçi Cami Sok.No:4/2 tophane - Beyoğlu
Web/www.alsehosting.com
Msn / [email protected]
Mail/ [email protected]

P

Pco

Misafir
Öncelik hayırlı olsun tavsiyem: Fiyatlar Biraz pahalı gibi geldi. Yeni oldugunuzdan biraz indiriseniz daha fazla yararını görürsünüz.Serveriniz Kaliteli bir yerde.

Size iyi çalışmalar.

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence de serverinizin theplanet ta olması avantaj. Kaliteli bir server

Site tasarımı template gibi geldi. Template tasarımlar son zamanlarda hosting hizmeti almayı düşünen kimselerin gözünü korkutur oldu. Tasarım ekibiniz varsa daha özgün bir tasartım yaptırsaydınız site için bence daha iyi olurdu.

Fiyatlar bana da pahalı geldi biraz. Son zamanlarda ucuz hostingciler türediğinden (vur-kaççı çoğu aslında ama) kullanıcılara pahalı gelebilir..

Yorumlarım bu kadar. Umarım başarılı olursunuz..

P

Pco

Misafir
biraz fazla sanki 1 ıpde site var. Yeni başladıgına eminmisin ? :eek:

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar lütfen mesajlarınıza dikkat edin..yeni başlamışlar işe :))

Domain Name: ALSEHOSTING.COM
Name Server: XEON.REGISTERHOSTING.NET
Name Server: XEON2.REGISTERHOSTING.NET

kendinize ait ns açarak işe başlayabilirsiniz mesela..iyi çalışmalar

S

ssevim

Misafir
teşekkürler

verdiğiniz bilgileri dikkate alıcam...teşekkürler

KIZILKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ssevim' Alıntı:
he belki bunlar dolandırıcıdır,parayı alıp kaçanlardandır,resmi diilerdir,bizi bekletirler gibi kanılara da varabilirsiniz ne de olsa yeni ortaya çıkan bir kuruluş normaldir böyle kaygı duymanız.

Ama sizler den ricamız insanların , firmaların yaptıkları işlere bakmadan önyargıda bulunmamanız dır.

işte böyle ön yargıda bulunan iyinet üyelerinden nefret ediyorum :mad: bilip bilmeden konuşup duruyorlar. :mad:

inşallah senin konunda bari böyle iftiralarla dolu mesajlar bulunmaz.

o iftiracılar kendini bilir :mad:

P

Pco

Misafir
Abi kusura bakma ama ters geliyor bu iş ?

yeni başladınız

Kendi sitenizi neden ns leriniğz başka bir firmaya yonelik?
Neden kendi dedicated barınmıyor siteniz?

Anlayamadım?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
dostum hayırlı olsun sakın ha fiyat indirme böyle kalsın eğer fiyatları ucuz yaparsan adın tokatçıya çıkar haberin olsun ;)

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadasların baslangıcta bütçeleri dedicated alacak kadar değil demekki , malum şirketten reseller hesabı almışlar başlangıc olarak -ki bence bütceleri yoksa iyi yapmıslar böyle başlayarak-

S

ssevim

Misafir
teşekkürler

Bu şekilde başlayıp zaman sonra önümüzü görerek daha da iyisini hedefleyerek (sunucu kiralama anlamında) işimize bakmayı düşünüyoruz.

Anlayışınız için Teşekkürler...

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 senelik konu neden böyle boş bir amaçla hortlatılır anlamış değilim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5