İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni IYINET toplist acildi

Yeni IYINET toplistini nasil buldunuz

• Kullanılan toplam oy
    9
B

burak

Misafir
Yeni topliste tripod, hypermart gibi siteler eklenemiyormus artik. Bunun bir nedeni varmi?

K

Kowalski

Misafir
Sizce haber vermeden, gerekli gereksiz bir şekilde yapım sahibinin yapımını ortadan kaldırmaları olabilir mi?

K

Kowalski

Misafir
Söyleme çalıştığım şey bu tarz (hypermart, tripod vb.) kurumlar kullanıcıyı çeşitli ve imkansız vaatlerle kandırarak, sunacağız dedikleri hizmetlerin 4/1'ini veriyor ve yapılan, yapılması doğal bir işlemi " suç " olarak saydıktan sonra gerekli gereksiz bir şekilde yapım sahibinin sitesini kapatıyorlar.

Yukarıda saydığım eylemlerin de herhangi bir toplist'e faydası olacağını sanmıyorum. Ne o size hit gönderir, ne siz ona ! Kayıt et, tripod kapatsın; 2. kez kayıt, 2. kez tripod kapatsın.. ee toplist'in de bi sabrı olmalı. ;)

Bu şekilde bi ilişki bi kurmaya çalıştım. Sanırım daha bir çok nedeni vardır..

Saygılarımla..

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
65
Yeni toplistimize gostermis oldugunuz ilgi icin cok tesekkur ederiz.
Sayac sistemimizi hergun gelistirmeye devam ediyoruz.
Test yayinina 1.7 versiyonu ile basladigimiz sayac sistemimiz su anda pek cok yeni ozellikleri iceren 2.1 versiyonu ile hizmet vermektedir.
Sayac sistemi ile ilgili sorun ve goruslerinizi buraya yazabileceginiz gibi [email protected] adresine de iletebilrisiniz.

Tesekkurler.

D

DigitalHit

Misafir
Sayaca tıkladığımda blank sayfa açılıyor, bir kod hatası olabilir. Bilginize sunarım.

İyi çalışmalar.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
65
Son versiyonda atladigimiz bir noktayi yakalamissiniz. Uyariniz icin tesekkurler.

L

levocan

Misafir
ben uye oldum . fakat siteye yerleştirecegim kod verilmedi ...
Ne zaman verilecek ? Site incelendikten sonra mı ?

B

burak

Misafir
Kod gonderilmiyor, site ekledikce sen gidip aliyorsun.
Bu bilgileri uye oldugun email adresine gonderiyorlar, mailini kontrol et.

D

defe

Misafir
iyi.net cok uzun zamandir var ama sanki eskiden ziyaretci sayisi biraz daha cokmus gibime geliyor. Yoksa benmi yaniliyorum...

netsitem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet eskiden 12-15 bin arası alırdı hatla bir ara 20 bin ortalama almaya başlamıştı ne yaptıysa ...fakat artık 6 bin falan alıyo ancak artıyor ama bu aralar.

sevindirik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
login olamıyorum sürekli şifre hatırlatma şeysi geliyor.login olamadınız diyor.neden ki ?Hata Login olamadınız,
Şifrenizi unuttu iseniz : Kayıp Şifre

mydeli025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende tarihe bakmadan okudum allahtan sonra baktım.. :)

konuda bu arada en az 4 5 senelik..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi