İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni kategori

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Google & Arama motorları diye yeni bir kategori açılması mümkün mü.
Bir çok webmaster pagerank olayını bilmiyor.Sorulan sorularında cevaplerı alta gidiyor,hep aynı sorular soruluyor boşuna veritabanı şişiyor bence google gibi önemli bir konu özel bir kategoriyi hak ediyor...

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bencede Google bölümü tüm webmaster arkadaşlar için önemli bir kaynak ve türk interneti için önemli bir adım olabilir..

Gerek PR gerekse bilgileri paylaşmak adına böyle bir bölümün açılması bana kalırsa oldukça mantıklı.. İstatistik olarakda 6000 küsür konudan 490 küsürü google kelimesini içeriyorsa kullanıcılar için ne kadar önemli olduğuda anlaşılabilir..

İyi çalışmalar..

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Majestic' Alıntı:
Bencede Google bölümü tüm webmaster arkadaşlar için önemli bir kaynak ve türk interneti için önemli bir adım olabilir..

Gerek PR gerekse bilgileri paylaşmak adına böyle bir bölümün açılması bana kalırsa oldukça mantıklı.. İstatistik olarakda 6000 küsür konudan 490 küsürü google kelimesini içeriyorsa kullanıcılar için ne kadar önemli olduğuda anlaşılabilir..

İyi çalışmalar..

analiz çok başarılı.
Bu bölüm mutlaka açılmalıdır.
Adı da "Arama motoru optimizasyonu - SEO' olabilir.

saygılar..

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende pagerankla dun tanistim:) gec kalinmis bir tanisma sanirim ;) baslik acilsa bizim icin iyi olur

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5