İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Konu Arkadaş Kasma Macrosu ( Reklam, Engel v.s)engelini aşan | Online People JeT

gr33n00

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
macron eğer dediğin gibiyse satman çok anlamsızca geliyor bana..
hemde 15 lira gibi bir rakamdan.
Neden Satasın ki saglamsa ?

muammer66

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam online people ile kasıyor reklam engel v.s yemiyor. Sağlam olduğu için satıyorum.

gr33n00

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam online people ile kasıyor reklam engel v.s yemiyor. Sağlam olduğu için satıyorum.

Engel yiyiyor arkadaşım o macro'ya bakmıyor.. ;)
macro dediğin 2 dakikalık iş yaptığın hiç doğru gelmiyor bana.
+ Engel yemiyorsun diye bir şey yok 2 günümü verdim kasmaya kasıyor maşallah sorun yok..
24 saat içinde mobil onaylı olsa dahi kilitleniyor..
Ya yeniden dogrulama kodu ya da arkadaşlarını resimlerinden tanı olarak açıyosun tekrardan hesabı..
Bu kısmı aştınmı sen onu söyle bana engel yemiyor deme %100 yiyiyor..
ne macrolar yaptım ben bi bilsen :)

zadiks

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
madem beleş olan kodu 15tl'ye satıyorsun saatte kaç kişi kastığını da söyle , videosunu youtuba koy .

muammer66

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
r10da var kontrol edebilirsiniz herşeyi. + Ücretsiz kimse dağıtmıyor özel kodlama çünkü.

gr33n00

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya birader ne özel kodu allah aşkına ??
yaptığın işlemleri kodluyorsun.. bide özel kod deyip canımı sıkma
sen engel yemiyor hesabın kitlenmiyor dyebiliyormusun %100 Garanti Verebiliyormusun buna ? Onu Söyle bana.

muammer66

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet tabiki online people saten engel atıyordu o hatayı kaldırcak kod ekledim. hata vermeyi engelliyen kod ekledim. %100 garanti veririm inanaceğım bir gerekçe söyle önce iş yaparız.

gr33n00

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim macro hata veriyo arada ama online peopleden engel almıyor Sıkıntı mobil onaylı olan bir hesap nasıl kitleniyor face tarafından gelen arkadaşları kabul etmekten mi ? yoksa çok hayran olmak tan mı ? demek istemem kodla alakası yok bunların senin kodu satın alsam dahi başıma bu iş gelicek sonuç almaya gerek yok :) anlatabiliyormuyum ?

[
Demek İstemem bu kasmaya kasıyosun arkadaş sıkıntı yok mobil onaylı olan hesap nasıl oluyorda bu hale düşüyor onu söyle bana :D

Ekleme: Eee muammer kardeş sustun cevap alamıyoruz sorularımıza ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5