İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

YENI - Kuaza Haber Temasi -WP- Full profesyonel sistem + Yonetim Paneli + Resim gale.

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Tema Adi: KuazaHaber V1.2
Versiyon: 1.2
Tema demosu:
Fiyati:
59 euro
ozellikleri: 2 kolon, widget destegi, tema ayar destegi..
Destek: 1 aylik guncelleme ve kullanim sorunlari destegi (msn/forum)
Sistemi ucretsiz kurup teslim ediyorum.

Caps:

Yeni Versiyonda Yenilenen ve eklenen ozellikler:
* Resim galerisi yenilendi:
* Resimlere bakilan sayfa yenilendi, sornaki ve onceki resim linki, resim galerinden yeni galeriler blogu eklendi:
* Haber okuma sayfasi yenilendi, eklemeler yapildi (ekleyen, eklenme tarihi, kategorisi)
* Ust ve alt menu duzenlendi, gorsel olarak eklemeler yapildi.
* Ana sayfada kisaltilan haber basliklari serbest birakild. Komple haber basligi gorunecek bundan sonra.
* Resim galerisi blogu eklenti ana sayfaya.
* Site komple sola yaslandi sag tarafa admin kontrollu reklam alani eklenti.
* Manset haberlerin yanindaki 1 blog'un arkaplani adminden degistirilebilir olarak yenilendi.
* Editorun sectikleri blogunun arkaplani rengi adminden degistirilebilir olarak yenilendi.
* Kodlar, sorgular komple yenilendi, kasma olusturacak bazi eklentiler ve kodlar silindi.
* Sitenin en altinda ve en solundaki kucuk icon resimleri ozellestirildi ve bilesen eklenebilir olarak duzenlendi. Bilesen eklediginizde oradaki iconlar POFF olacaktir:)
* Ana sayfada listelenecek olan resim blog kategorisinin admin ayar kismindan duzenlenebilmesi eklendi.
* haber sayfasinda facebook a onerilen haberlerde haberin resmi ve basligi facebookda cikmiyordu, bunu duzenleyerek haberin resmi ve basligi 100% olarak ugulanmistir.

++ IE6 haric butun browserlarda sorunsuz bir tasarimdir. Isteyen buradan kontrol edebilir:

Extra bir cok ozelligi yazmadim, demo adresten herseyi gorebilirsiniz. Ayrica her alan yonetim panelinden duzenlenebilmektedir.

Tema ozellikleri detaylari:
Manset haber kismi
Manset kisminda cikacak kategorinin adminden ayarlanmasi
ana sayfadaki kategorilerin adminden ayarlanmasi
listelenmesini istediginiz kategorilerin adminden ayarlanmasi
Reklam yerlesimi kalitesi
Reklam alanlarinin adminden ayarlanmasi
Full widget destegi
sag sidebar widget ve tema ayar destegi
ust kisim otomatik kategori ve olusturdugunuz sayfalarinizin listelenmesi (istediginiz kategorileri ve sayfanin gosterilmesini engelleme, adminden)
alt kisim otomatik kategorilerin ve sayfalarinizin listelenmesi (istediginiz kategorileri ve sayfanin gosterilmesini engelleme, adminden)
haber okuma sayfasinda puanlama kismi
haber okuma sayfasinda ne kadar okundugunu gosteren sayac
haber okuma sayfasinda yaziyi yazdirma linki
haber sayfasinda yaziyi e-mail ile godner linki
haber sayfasinda haberi favorilerinize ekleme linki
Temada her ziyaretci icin favorileriniz ozel sayfasi
kendi favori haber listenizi hazirlayabilir, silebilirsiniz,
Logo resminin adminden degistirilme ozelligi
Logo altindaki slogan in adminden duzenlenebilmesi.
Logonun sagindaki 728x90 reklamin adminden duzenlenebilmesi.
Sitenin ustundeki linklerin adminden duzenlenebilmesi
Siteninin uzerindeki google arama kutusunun adminden duzenlenebilmesi.
Google arama sistemi entegresi ve sonuclarin listelenecegi ozel sayfa sayfa:
haber sayfasinda yaziyi populer sitelerde paylasmaniz icin ozel iconlar
haber sayfasinda yaziya ait sayfa baglantisi
Yazi altinda etiketler ve yorum sistemi
Admin de haber eklerken ozel eklenti, uzun basliklarin tasarimi bozmamasi icin kisa baslik alani eklentisi (ozel)
Diger temalarimda oldugu gibi bu temada da seo ve sef yapilmistir. sitemap eklentileri ve arsivlerin headerde arama motorlari icin listelenmesi ozellikleri tamamdir..

Arkadaslar bu temada hic bir islemi ftp, yada kodlarla ugrasarak yapmiyorsunuz. Adminden tema ayar ozel sayfasina girerek butun ayarlari, reklam degisimlerini, her turlu ayari yapabiliyorsunuz. Full widget destegide mevcuttur. Widget kullanilmadigi durumlarda tema ayarindaki alanlar otomatik cikar. Daha sayamayacagim bircok ozellik ve kolaylik ile hizmetinizde..
Tema dosyalari tek domain icin lisanslanir, bu sebeple baska sitede ve domainde kullanilamazlar. Extra her domain de kullanim icin 30 euro ucret odenmelidir.

Onceki versiyonu kullananlar guncelleme icin bana p.m atsinlar yada msn'den caldirsinlar ben onlari ararim.. :)

kuwz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
demo calismiyor yeni demo alabilirmiyim

burdurweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kolay gelsin çok güzel bir tema...ben satın almak istiyorum nasıl alabilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5