İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Link Kısaltma. 5$ Payout ve 2-3 Günde bu paraya ulaşma imkanı.

duke nukem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu siteyi bir arkadaş sayesinde öğrendim. Sadece 5$ 'a ulaşınca paranızı istetebiliyormuşsunuz. Jinglink ile kaliteli hitlerde sadece 2-3 günde 5$ 'a ulaşma imkanınız varmış. Hemen kayıt oldum. Sizlere de sunuyorum.

Refli: https://shorte.st/ref/1fde0fd3c3
Refsiz https://shorte.st/

Refimle kayıt olursanız çok sevinirim.

Not: Jinglink gerekli ayar.

http://i45.tinypic.com/vetd8n.png

Sevgi ve Saygılar,
Mete.

duke nukem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hemen az sayıyor diyip kesip atmayın arkadaşlar. Jinglink ile Lienscash'i de birlikte kullanıyorsanız tıklamalar 2 ye bölündüğü için az sayıyor , olarak görüyorsunuzdur. Kendi izlenimim, lienscash ile hemen hemen eşit oranda olduğu yönünde... Yalnız tıklamalar siteye geç yansıyor bilginiz olsun...

zaynet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hemen az sayıyor diyip kesip atmayın arkadaşlar. Jinglink ile Lienscash'i de birlikte kullanıyorsanız tıklamalar 2 ye bölündüğü için az sayıyor , olarak görüyorsunuzdur. Kendi izlenimim, lienscash ile hemen hemen eşit oranda olduğu yönünde... Yalnız tıklamalar siteye geç yansıyor bilginiz olsun...

Az sayıyor demişim pardon , hiç saymıyor :D yansıyan bişeyde göremedim ben

duke nukem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Az sayıyor demişim pardon , hiç saymıyor :D yansıyan bişeyde göremedim ben

Demek senin eklediğin linklerde sorun var. Benim şuan 6 cent oldu bile ki , jinglink'in sadece 2 linkini buna ayrıdığım halde. Hepsini buna ayırsam çok daha hızlı kazanırım. (Bendeki jinglink 5 link destekliyor) Yalnız tıklama verileri hesaba geç işleniyor ! Bu da önemli birşey değil zaten. Sonuçta para kazanıyorsun ya önemli olan bu !

İnanmıyorsanız ekran görüntüsü:
x5e6th.png

zaynet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Amacım konuyu felan baltalamak değil yanlış anlamayın. Lienscash gibi saymıyor linkleri ve çok eksik sayıyor . Bende siz gibi yaptım bakalım sonucu görelim

duke nukem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Amacım konuyu felan baltalamak değil yanlış anlamayın. Lienscash gibi saymıyor linkleri ve çok eksik sayıyor . Bende siz gibi yaptım bakalım sonucu görelim

Yok, anlıyorum, rica ederim. Tabi ki fikrinizi özgürce beyan edeceksiniz. Bende deneme aşamasındayım fakat aşşağıda bunu bana tavsiye eden arkadaşın yazdıklarını sizinle paylaşıyorum. Eğer dediği gibi iyi giderse bende ilk lienscash payout'un ardından full bunun linkleriyle çalışmaya başlayacağım. Yada ağırlığı buna verip 2 sini birlikte kullanabilirim. Bakacağım duruma göre..

Sana o gonderdigim shorte.st den bahsetmek istiyorum ben 3-4 saat arası vps den sadece 3 linkle calıstırdım 0.40 doalr felan kazandım pek begenmedim linkleri deistirdim hepsini lienscash den devam ettim. 3 saat sonra o ninjalı yeni siteye girdim 0.6 olmus 8-9 saat sonra bile saymaya devam ediyordu toplamda 0.9 dolar oldu 3-4 saatlik calıstırma ile nasıl oldu niye oldu anlamadım ama boyle kazandırırsa cok güzel bir sistem su anda lienscashde 13 euro var 15 yapıp pc mi ve vps mi ona yonlendirecegim. Odeme aldıgımda kac saatte aldıgımı sana detaylı sekilde yazarım tabi odeme yaparsa :D

duke nukem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Slm bu sıralar pek bakamadım forumlara, mail atıyorum şimdi ok.

duke nukem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Jinglink kullandığım site tarafından anlaşıldı sanırım ki , siteden banlandım. Tüm kazancım boşa gitti :(

Eğer banlanmadan ödeme alan arkadaş olursa , yada siteden banlanmamak için yöntem bulunursa lütfen haber verin parakazanma@(parantezi sil)gmail.com yeni hesap açayım. :(

Onun haricinde konu kapanmıştır. Silinebilir !

dpoyraz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
jingling ile denemeyin hesapları banlıyorlar. Bugün gelen 2 mail ile hesabım banlandı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5