İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Logo

yasin_66

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet de zebaninin ne işi var?o oraya yakışmamış

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
logo hic yakismamis cok amatorce ve sacma anlamsiz bir logo. Logoda bulunan zebani , kilic ve mafyamidir artik oradakiler her kimse anlamlarini umarim yazar yapan kisi. Webmaster forumunda olacak bir logo degil.. Sacma ve yetersiz..

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
gördüğüm anda bu ne böyle dedim. çok amatörce görünüyor ne kadar profesyonel dursada. pixellerin görüntüsü ve font şekli bozmuş

xxeroxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üzerindeki figürler zone.org ye benzemıs (anımsatmadan öte) ama bence olmamıs

acemi_11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
iyinet de zebaninin ne işi var anlamadım o hiç olmadı oraya bence zebanı olmamalıydı...

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
O bahsettiğiniz siteye girdim baktım ama ben bir benzerlik göremedim... !

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Iyinetin ciddiyetini silip supuren bir logo olmus.. Yanina kalp koysaydiniz birde :D

xxeroxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banner.gif

bı benzerlık göremedinizmi görmekmi istemediniz :)

üzerindeki figürler dedım dikkat ederseniz !!!
ayrıca yagmayok neden türkçeyi katledercesine her seferınde yazdıgım mesaja ters yanıt verip ünlem işareti koymaktasın ? herkes özgürce lafını söyler.alla allaha

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Gorulemeyecek bir sey degil ki ,

Oradaki kanatli bir melek buradaki seytan orada 4 adam zipliyor burada 2 kisi duruyor (hala cozemedim onlar kim)

xxeroxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bakın trdekı webmaster sitelerinde sadece zone orgde var insan figürü dierlerinde ise genelde örümcek yada böcek olur google olur.Zonenın eskı logosunda da ınsan vardı bunda da
fakat ikinci defa ıyınette gördüm o insan figürlerini

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
O bahsettiklerinizin orada olduklarını elbette görebildim, ama bunlar benim için bir benzerlik göstergesi değil...

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
web kelimesi hertarafta var, $ işareti amerikan parasında kullanılmış, pixel karakterler kullanmışsınız , heleki o mızraklı adamın pixellerden olmasıda ayrı bi rezalet :D

(bu arada foruma renk geldi birileri yazmaya başladı millet nihayet :) )

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
O bahsettiklerinizin orada olduklarını elbette görebildim, ama bunlar benim için bir benzerlik göstergesi değil...

Malesef dilimizde soylenecek bir kelime yok. Dunya dillerini arastiriyorum yine bulamazsam tarih oncesi dilleri arastiracagim. Yine de soyleyecek bir sey bulamayacagim...

Sustum..

Bu logonun yanina ikide karikatur eklensin bari yagmayok ?

Yahu gozunuzu acip bir bakin iyinete yakistimi sizce ? Iyinet uyeleri surekli atisir didisir ama Turkiye'de bu isi ciddiye alanlarin takilabildigi tek forum iyinet. Logonun bir anlami bile yokki o seytan kim oradaki iki kisi kim ? Seytanin kanatlari neden beyaz? O kilici ne maksatla soktunuz oraya?

dipnot : aha eski iyinette ayni bu sekildeydi bende yine boyle atesli bir tartisma sonucu banlanmistim :) ozlemisim be :p

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
kılıcı ordan çıkarayımda forumun arturu ben olayım merlini kim olcak el kaldırsın:p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5