İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yeni mail okuma sitesi / her mail 2$

G

guajira

Misafir
belki duymuşsunuzdur bilmiyorum. bende yenioldum ikinci günden 54$ oldu. minimum ödeme 2000$ şimdikihızladevam ederse 100 günde 2000$ garanti. aylık 600$ eder. tabi ödeme yapacaklarmı o da ayrı bi tez konusu.

fikirlerinizi bekliyorum.

olur da denemek isterseniz alt üyem olabilirsiniz
http://200cents-2000dollars.com/pages/index.php?refid=guajira

gerek yok diyenler
http://www.200cents-2000dollars.com 'dan üye olabilir.

inşallah öderler.

bu arada google adsense'in tıklamaya nekadar verdiğini bilen var mı?
biliyorum oranlar değişiyor ama şu reklema x$ bu reklama x$ veriyor derseniz sevinirim.

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence ödeme ihtimalleri % 0

Sizce nedir ihtimal?
Ödeme ihtimalleri olabilir mi?
Niye ödesinler?
Paranın satın alma gücü sıfır bile olsa ödemezler, ki değil :)

Yeni siteler bulmak iyi fikir tabii, ama karşılığı olması lazım yapılan işin.
Her tıklamadan nasıl 2$ kazansız adamlar? Mümkün değil.
Zamanınızı harcamayın boş yere, direk geçin böyle siteleri.

Saygılar...

T

tikkyboy

Misafir
ya ödemeyeceği çok bariz. allah aşkına şu forumu saçma sapan mail oku kazan ve benzeri şeylerle kirletip durmayalım. tamam para kazanıyorsunuz, güzel. ama tek 1 başlık altında toplayın lütfen!!!

P

Parae

Misafir
Bıktım artık ödemeyecegini bile bile şunlarla niye vakit geçiriyorsunuz ?

A

alderion

Misafir
eğer 2 günde 54$ kazandım 100 gün dener paramı almaya çalışırım olmazsa yalnız emeğim boşa gider dersen senin bileceğin iş , ama bu tarz sitelerden (500,1000,2000$...'da ödeme yapan ) uzak dur yalnızca emek harcar adamlara para kazandırırsın !

2$ a iyi para diyorsan git 500cent-500$ ' a üye ol . hem mailler 5$ hem de 40 günde falan dolar ama para vermezler (%99,9)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5