İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Msn Virüsü

Gemlikli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MSN bağımlıları dikkat! Taipei Times, Tayvan'da binlerce insanın, saldırganlar tarafından kullanıcıların bilgisayarlarının kontrol altına alınabilmesine olanak tanıyan, MSN vasıtasıyla iletilen bir virüsün etkisi altında olduğunu bildirdi.

Kulllanıcıların çoğu, kişiler listesinde düzenli olarak kayıtlı bulunan arkadaşlarından bir link aldı. Linke tıkladıklarında, bir backdoor virüsün bilgisayarlarına kurulduğunu fark ettiler.
Alıntı:
Devamı:http://tr.zone-h.org/

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ozaman.... BackDoorları Kapatalım...
Hepimiz MSN'iz Hepimiz Tayvanlıyız..

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaw Bişey Sorucam Sizdede Bu Yeni Msn De ( Son Surumunde ) Donma Oluyormu Bende Devamlı Oluyor Yaaaa :S

Stain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkez yavaş açıyor diyo ama ben öyle bi sorun ve yavaşlık yaşamıyorum. Hatta olabildiğince hızlı, login pass yazıp tıkladığım gibi açılıyor melet...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5