İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Nesil Durum Beğendirme %100 Güncel Kapanmayacak Bir Devrin Hikâyesi

memet21

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni Nesil Durum Beğendirme Limitsiz %100 Güncel Kapanmayacak Bir Devrin Hikâyesi

Arkadaşlar iyinet Forumumuza Bunu Sunmaktan Gurur Duyarım Kesinlikle Güncel Ve Kapanmayan

sağlam uygulama, denendi teşekkürler

Nott:: Uyarı:: Arkadaşlar Lütfen Yorum Yazın Veya Teşekkür Edin Bunları Yapmayanlara Hakkım Helal Değildir

63753821.png

Uygulamamızın Özellikleri :
®Full Script
©Özel Domain
®Özel Host
©Hızlı Sonuç
®Güncel
©Kapanmayan Patlamayan Yeni Script 2012
®Geliştiriciler Mevcut
©Sorun Yok Hatasız
®Hazırlanması İçin Hiç bir Ücretten Kaçınılmayan Yeni Uygulama

:: Kullanımı ::
¦ Gizlilik ayarlarından durumunuzu herkese açık konumuna getirin.
¦ Eğer herkese açık seçeneği yoksa 18 yaşından küçük olduğunuz içindir ve bunu kullanamazsınız.
¦ Profilinize girdikten sonra sol tarafdaki aboneliği herkese açık konuma getirin.
¦ Yazdığınız durum mesajının yanında "x dakika önce" gibi bir ibare göreceksiniz ona sağ mause ile tıklayıp bağlantıyı kopyalayın.
¦ Kopyaladığınız bağlantı durum linkinizdir bunu uygulamadaki link bölümüne ekleyin.
¦ Zaman tünelinde bağlantı profil adınınızın altında "x dakika önce" yazısınındadir.

:: Sorunsuz Beğeni Yaptırmak İçin ::
¦ DurumLarınızın Herkese Açık Olması Gerekir.
¦ DurumLarınız Herkese Açık Olması için Facebook Yaşınızın en az 18 Olması Gerekir.
¦ AboneLerinizin Açık Olması Gerekir. [ Abone Açmak İçin Buraya TıklayabiLirsiniz.
¦ AboneLerinizin ve ArkadasLarınızın herkese açık olması gerekir.
¦ İnternetinizin HızLı oLması gerekir.
¦ Hata aLdığınızda Sayfayı yeniLeyin DüzeLiyor.

Not::
EĞER UYGULAMADA ÖZELLİKLE GOOGLE CHROMEDE SSL HATASI ALIYORSANIZ Hesap Ayarlarından GÜVENLİ GEZİNMEYİ KAPATMANIZ GEREKMEKTEDİR. [ CHROMEYE ÖZEL BİR HATADIR ]

Buyrun Karşınızda Yeni Nesil Durum Beğendirme %100 Güncel
:

Adresimiz : http://www.liketr.com/begendir/

http://www.youtube.com/watch?v=iNi4a7KldUA

[URL="http://www.liketr.com/begendir/"][/URL]

memet21

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rep verseydiniz evya beğenseydiniz daha iyi olacaktı ama canınız sağolsun

memet21

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4 gün uygulama kapalıydı kusura bakmayın nedeni : yeni script attım

27ates

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar hepiniz de çalıştığını söylüyorsunuz ama ben bu beğeni uyulamasının linkini bulamıyorum ki uyglamayın çalışıp çalışmadığına akabileyim siz nasıl weya nerden tıklıyorsunuz bu uygulamanın linkine

27ates

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lütfen yardımcı olun

yardımcı olabilecek kimse yokmu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5