İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Nesil Kazanç Sistemi ile Çok Yüksek Gelir (Bildiklerinizi unutun)

buzkiran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar öncelikle merhaba,
Size yüksek gelir elde edebileceğiniz yeni nesil bir kazanç sistemini anlatacağım,
Artık internet siteniz olmadan reklamlardan para kazanacaksınız.
Bannersbroker adlı siteyi kimler duydu bilmiyorum lakin kısa sürede çok iyi aylık düzenli gelir sağlayanları duymaya başladık.

Bannersbroker 200.000 üstü yayıncısı, 100.000 civarında reklam yatırımcısı olan büyük bir firmadır, Türkiye’ye yeni yeni girmeye başlamıştır lakin bizim yayıncılıkla hiçbir işimiz yok ! Bizim tek amacımız panelleri işletmek yani reklam alanlarına ortak olarak para yatırarak para kazanmak yani reklam yatırımcısı olacağız .

Öncelikle bu işe 6000$ yatırıp, 285.000$ ayda kazanan adamın videosunu Buraya tıklayarak izleyin.

Üye olmak ;
bannersBroker'a üye olabilemek için, kesinlike referans gereklidir, Referansız üye maalesef kabul etmemektedir ancak reklam yayıncısı olabilirsiniz referansız.
Referanssız lnk için verdiği hata penceresi:
0b6b9fe3119b40c9a518f42.png

Referans Link ;
BURAYA TIKLAYIN VE ÜYE OLUN !

Sistem Anlatımı :

BannersBroker adlı sistemi kendi anlatımımla şöyle özetlemek isterim. Öncelikle aşağıda gözüken panellerden oluşmaktadır.
c64148b4e8d74a73b261f5c-252x300.png

Örnek olarak Sarı panel bahsedeceğim, BannersBroker‘da her panel kendini ikiye katlar, 10$ alınır ve kendini 3-4 hafta gibi bir sürede tamamlar ve geri dönüşü 20$ olmaktadır.
Her panele trafik yüklemek gerekmektedir örneğin sarı panel aktif etmek için 5.000 trafik ihtiyac duyar ve trafik bedeli ise 100.000 trafik 50$ olarak sınıflandırılır. Atıyorum 20 tane sarı panel aldınız ve 50$ trafiğe para harcadınız (10$x20)+50$ = 250$ paranız gitti 20 panel size panel başı maliyeti 10$ geri dönüşü 20$ böylelikle 400$ geri dönüş almış olacaksınız ! yani 150$ cebinizde kar olarak kalıcak, 1000 tane sarı paneli olanlar var fakat sadece sarı panel olarak kendinizi endekslemeyin.

Trafiği bedava getirmenizde mümkün !
Trafiği bedavaya getirmek için kişileri Banners Broker‘a referansınızla üye yaptırmanız gerekmektedir ve üye olan kişinin alacağı 100.000 trafiğin hemen hemen yarısı size hediye olarak gelir mesela ben bu ay ve hiç trafik satın almadım hep referanslarımdan geldi, bu sizin adınızada mümkün.

BannersBroker‘dan Para Çekmek Türkiye Için Geçerli Seçenekler ;

1.) BANNERSBROKER ATM KARTI
18.png

Paranızı tüm dünyadaki bankalara ait atmlerden çekebiliyorsunuz. Kartın limiti 10.000$ a kadar çıkabiliyor. Paranız premium üye iseniz 7 gün normal üye iseniz 14 günde kartınıza yatırılıyor. Kartın bir çok başka özelliği var kartlar arası transfer vb.Düşük bir komisyon ücreti alınıyor %1 çekimlerde. Bende üyelere bu seçeneği tavsiye ederim. Ben Kartın siparişini verdim şuan bekliyorum sanırım yolda geliyordur

2.) Payza (Alertpay) ödeme
19-300x196.png

Paranızı paypalın arkasından en çok üyeye sahip (milyonlarca) sanal hesap şirketi payzaya çekebiliyorsunuz. Manuel yapıldığı için işlem 5-10 gün sürebiliyor. Payzadaki paraları uluslarası banka havalesi ile veya sitelerde bozdurarak alabilirsiniz. Payza ayrıca kendisi de bir kart veriyor o kartla da atmlerden çekim yapılabiliyor.

3.) Solidtrustpay hesabına aktarım şeklinde
20.jpg

Solidtrustpay alternatif bir yöntem para yükleyebildiğiniz gibi para da alabiliyorsunuz hesabınıza. 5-10 gün sürüyor payza gibi.
Ben bu işe 400$ ile başlayıp şuanda her ay kazancı 12.000 $ olan 6 aylık kullanıcı biliyorum, bu iş Türkiye’ye yeni geldi ve henüz yayılmadı .

Alexada oldukça iyi durumdalar, size şöyle göstereyim Dünkü Alexa değerlerini ;
bannersbro.png

Benim panelimden birkaç görüntü:

Sarı rekli reklam alanları (Reklam geri dönüşü 3-4 hafta)(10$ yatırıma 20$ kazandırır):

3e4de61cced4471bbb447aa.PNG

Mor renkli reklam alanları (Reklam geri dönüşü 4-6 hafta)(30$ yatırıma 60$ kazandırır):

bb7e89c0a283412684cb9ed.png

Mavi renkli reklam alanları (Reklam geri dönüşü 6-7 hafta)(90$ yatırıma 180$ kazandırır):

6f2fb333c6f144788b2b22c.png

Yeşil renkli reklam alanları (Reklam geri dönüşü 7-8 hafta)(270$ yatırıma 540$ kazandırır):

ddeac67a927f476a814d6b2.png

Bir çok dökümanı ve daha detaylı anlatımlar için Bannersbrokerturkiye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Anlamıyan veya daha detaylı anlatım isteyen yada yardım isteyen arkadaşlar 0-532 256 95 56 nolu telefonu arayabilir yazilim[at]post.com msn adresim ekleyebilir, elimden geldiğince yardımcı olurum, yada konu altından sorularını sorun cevaplarım.

Rmc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
böyle şeylere nedense hiç inanmıyorumm

buzkiran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BannersBroker ile karşılaşana kadar bende sizin gibi düşünüyordum. Ama sistem oldukça sağlam temeller üzerine oturtulmuş.
Ve
İngiltere
Kanada
İrlanda
Hindistan
Portekiz
İsrail
Rusya
Kurumsallaşarak büro açtıkları ülkeler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5