İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Pagerank 7 Toplist [O bir Türk]

freebet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar buyurun pagerank 7 toplist açtık, Toplist multi-language dir. Günün üyesi modulü sayesinde siteye her girilişinde farklı site çıkar günün üyesinde ve arama motorları siteye her girdiğinde orada sıra ile farklı bir site çıkacaktır. Böylece hiti az olanlarda direk pagerank 7 link almış olacak. Hepimize hayırlı olsun.

www.alicemagicgarden.com

mechulsun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alexa Sırası: 16,058,413

pr7de bu niye böyle anlamadım..
ben yinede ekledim..

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@mechulsun
pagerank'la alexa sıralamasının uzaktan yakından alakası yok. alexa siteleri hitlerine göre sıralıyor.
muhtemelen drop domaindir ayrıca. yine de bu pr 7 olduğu gerçeğini değiştirmez.

freebet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
teşekkürler arkadaşlar, daha önce Parking domaini idi uzun süre, baktım parktan bişi getirmeme başladı toplist yapayım dedim :) alexa sırasıda ondan düşüktür, 1 aya yükselir,

HaSTa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domain park da oldugu icinmi pr7 oldu yoksa toplist oldugu icinmi pr7 yi haketti :S

freebet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar neyse ne ekleyin linkizi alın pr7 linki :) Digitalpointte Türkçe uyarı çıktı diyorlar, hep bize ingilizce uyarı çıkıcak değil ya birazda onlara Türkçe uyarı çıksın :) Hep biz ingilizce verilen uyarıyı ne dedi acaba diye araştıracak değiliz ya biraz onlar araşatırsın ne dedi bu acaba diye. Arkadaşlar bildiğiniz gibi dünyada şu anda 2 pr7 toplist var 3. sünü biz açtık, neden 3-4k$ lık pagerank 7 domainimi link satıp cebimi kısa yoldan doldurmak yerine böyle birşey yapayım, bu bir nevi artık Türklerinde dünya internetinde iyi yerde olduğunu gösterme savaşıdır.

Hep bizmi ingilizlerin amerikanların işletim sistemleri reklamlarını göreceğiz sitelerinde, biraz onlar bizim "Pardus"umuzun reklamını görsün. Lütfen köstek olmak yerine biraz destek olun.

ilgi gösteren bütün arkadaşlara teşekkürler.

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım toplistten kaynaklanıyor... aardvark çok kaynak tüketen bir toplist uygulaması ne yazık ki :(

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
bu toplist işi yerine sat bence şu domaini hiç bulaşma derim..
Ya da sağlam bir server çek o da bir kar getirmez,sat kurtul :=)

GWLiaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar neyse ne ekleyin linkizi alın pr7 linki :) Digitalpointte Türkçe uyarı çıktı diyorlar, hep bize ingilizce uyarı çıkıcak değil ya birazda onlara Türkçe uyarı çıksın :) Hep biz ingilizce verilen uyarıyı ne dedi acaba diye araştıracak değiliz ya biraz onlar araşatırsın ne dedi bu acaba diye. Arkadaşlar bildiğiniz gibi dünyada şu anda 2 pr7 toplist var 3. sünü biz açtık, neden 3-4k$ lık pagerank 7 domainimi link satıp cebimi kısa yoldan doldurmak yerine böyle birşey yapayım, bu bir nevi artık Türklerinde dünya internetinde iyi yerde olduğunu gösterme savaşıdır.

Hep bizmi ingilizlerin amerikanların işletim sistemleri reklamlarını göreceğiz sitelerinde, biraz onlar bizim "Pardus"umuzun reklamını görsün. Lütfen köstek olmak yerine biraz destek olun.

ilgi gösteren bütün arkadaşlara teşekkürler.

Kardeşm bu açıklamayı YApıyorsun Ama Domain Askıda satmayı düşünüyosun heralde ?

oxxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çekemeyenlerin saldırılarından dolayı suspend edilmiş hesap açıklama yapar arkadaş zaten.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5