İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Para Kazanma Yöntemi BUldum

H

hostcu

Misafir
Arkadaşlar şimdi yeni bi sistem buldum ilk başta güvenmedigim için sadece 40$yatırdım siteye sonra ay sonunda hesabıma 90$ yatırdılar

sistem şöyle işliyor msl 40$ para yatırdınız sonra size gezmeniz gerek siteler gösteriliyor korkmayın fazla degil 25dk içinde hepsi bitiyo msl bütün siteleri gezdiniz diyelim her gün sonunda paranızın %1 i paranıza ekleniyo bu böyle katlanarak gidiyo ay sonunda benim 4$ oldu 90$ sistem kesinlikle paraları ödüyo msl ben bu ay 50$ yatırıcam yinede tedbiri elden bırakmayalım tabiki nolur nolmaz....

Moderatör tarafında düzenlendi:
H

Hostmekani

Misafir
Bende tedbiri elden bırakmayalım.Ufak ücretlerle başlayayım.Gerçekten güvenilirse çok işe yarayabilir.Saol paylaştığın için.

MP3Kaydet.COM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
YUH BE!

Az önce 3 dolar yatırdım 90 dolar aldım yazmıştın, yemeğe gittim. Okkalı bir cevap yazacaktım sen o parayı bırak 1 ayı 1 yılda zor kazanırsın diye ki 40 dolar olmuş...

3 ve 40 birbirine çok benzeyen rakamlar tabii, klavyenin tuşu kaymıştır canım nolcak:)

Aha yeni gördüm, 3 dolar 40 olmuş alttaki 3 dolar da 4 dolar olmuş

40 ve 4 yine uyumsuz, bari adam gibi yapsaydın da millet inansaydı be...

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
40 dolar günlük 1% faizle 1 ayda en fazla 53.91 olabilir. dediğin gibi 90 dolar olması için yaklaşık olarak 82 gün geçmesi gerekiyor.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ilk mesajda bende $3 yatirdim diye okudum. $40 oldu.
$100 da yatirsan, getirisinin $50 olmasi hemde gunde 25 dakikada..
Uye olanlara bol sanslar.

P

Parae

Misafir
salladıgı belli , eger sallamıyosan ödemeyi neyle aldıgını yaz bi ..

ve büyük ihtimalle %80 sallıyor ..

H

hostcu

Misafir
verilen para yaptıgın surf ile orantılı az surf az para demek ayrıca yaptıgın referallarda sana para kazandırıo ben 3$ ı kendi kafamdan yazdım olacak olan olur demek amacıyla sadece matematiksel olarak kanıtlamak amacıyla ama sonra senin çıkacagını bildigim için hemen önlemimi aldım ve kendi rakamlarımı yazdım

sana yalan borcumuzmu var hıyar begenmiyosan uye olma zorlamı yapıyoz seni uye

ödemeyide paypal ile yapıyor ne kadar istersen o kadarını yatırıyolar hesabına

http://img227.echo.cx/my.php?image=marchearningssofar1dv1go.jpg

http://i4.photobucket.com/albums/y143/meehanmama/17ae37a7.gif

MP3Kaydet.COM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kazandığın paranın bile hesabını yapamayacak kadar bilgisiz bir adamsan buraya gereksiz şeyler yazma.

düşün sonra buraya bunları yaz, çoluk çocukla uğraşma mekanı değil, bilgi paylaşım mekanı burası.

Aklından geçen şeyi açıklamaya kapasiten yetmiyorsa, buradaki topluluğun zamanını boşuna harcatmaya hakkın yok. Madem biliyorsun yanlış bir şey yazacağını ve tepki geleceğini, o zaman bunu yazmaman gerekeceğini veya yazsan bile doğrusunu yazman gerekeceğini idrak edemeyecek kadar mı beyine sahipsin?

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bıraklim safsata işleri de ciddi işe yarar şeyler yapalim ne kendimizi ne başkasini kandirmayalim

C

cappytoi

Misafir
arkadaşlar var böyle sitelerde hostcu biraz fazla abartmış açıkçası.

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ohoho sabah bi ref. yapıcaktım akşam baktımki harbidende adama yüklendiğiniz kadar var heralde, vaz geçtim ne ref yapıyorum ne kaydoluyorum zuahah :) o resimler ne öyle ya insan paintte ismi filan da düzeltir :D

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
tabii öyledir bir de ref id leriniz tutsaydı güzel olacaktı bi ihtimal haklı olabilirdin diyecektim ama bu vakitten sonra zor. alt üye toplamak öyle atmasyon rakamlarla yapılacak kolay bir şey değildir...

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eaaaaaaah işte kimse inanmıyor sana bulaşık :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5