İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Parking Sitesi

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,
Yeni bir parking sitesi buldum bu sitenin şöyle bir güzelliği var sitenizi buraya eklediğiniz sistem sizi farklı olarak +5 tane daha farklı domain park sitesine üye yapıyor yani sitenizi her refresh yaptığınızda farklı bir parking programından yararlanıyorsunuz böyle daha güvenli oluyor ve farklı ve daha yüksek click oranları alıyorsunuz. Ayrıca bu sistem ile üye olmak için aşırı zor şartları olan mesela +100 domain ekleme şartı olan gibi parking sistemlerine üye olmuş oluyorsunuz.

İsteyenler Üye olabilir. Aşağıdaki linki kullanrak üye olabilirsiniz bu benim ref linkimdir. Buradan üye olursanız paylaşımı desteklemiş olursunuz.
Teşekkürler.

Üye Olma Linki

Teşekkürler...

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mesela parked.com dan banli olan bir domaininizi burada kullanamazsiniz çünkü bunlarda parked.com vb. parking programlarini kullaniyor

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet dediğin doğru o esnada parked denk gelirse reklam çıkmıyor ama bir sonraki refreshte farklı bir park programı çıktığı için domain değerlendirilmiş oluyor mesela
+ oingo.com gibi ki bilgiğim kadarıyla google un park programı
+ domainsponsor.com
+ searchnut.com
+ sedo
+ activeaudience.com
+ Trafficz.com ( en az 100 domain eklemeden üye olunmayan bir parking ama burada çıkıyor )

daha bir sürü çıkıyor denemekte fayda var derim

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben nedense üye olmakta zorluk çektim. üye oldum bu seferde bilgilerimi güncelleyemiyorum

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ise yaramaz cünkü Net 45 gün calisiyor. Yani ay sonu kazancini 45 gün sonra ödüyor. Bu da sponsorlar türk iplerini görünce ödemiyor ve 45 gün bosuna calismis oluyorsunuz.

esq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu sponsorda her ülke için tax form doldurulması zorunlu.Ayrıca tax form imzalanıp imonetize'ye fakslanması gerekiyor.

cculha

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ben buradan banlandım gençler. size kolay gelsin :D

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adbrite da 60 gün sonra ödeme yapardı ama yapardı teorikolarak yanlış bir mantık bence.

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
buda parkedden ödemesini alıyor :D eğer banlanırsa sizde otomatik olarak banlanırsınız hile yapmasanız bile :D

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
buda parkedden ödemesini alıyor :D eğer banlanırsa sizde otomatik olarak banlanırsınız hile yapmasanız bile :D

Iste o yüzden bizde diyoruzki bu sponsoru kullanmak cok riskli. 45 günlük emekleriniz bosa gider. Dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmak diye buna deniyor.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
daha şimdiden ikikişi banlanmış bile :)

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim şu an oldukça iyi gidiyor
nonameek5.jpg

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5