İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni PC yardım

U

ultraturknet

Misafir
Arkadaşlar, uzun zamandır sadece internet için kullandığım eski bilgisayarımı iptal edip yeni bir PC toplama kararı aldım, çünkü yeni oyunları gördükçe hasta oluyorum artık, daha fazla dayanamıycam:)

Ama donanımdan pek anlamadığım için tavsiyelerinize ihtiyacım var. Hiç takılma vs.olmadan en baba oyunları oynayabileceğim bir PC olması ve en uygun fiyata malolması için, tavsiyeleriniz ne olabilir?
Alacaklarım:
-İşlemci(3.0 ayarında)
-Anakart
-Ekran Kartı (256 MB)
-512 MB Ram
-DVD RW Combo
-80 GB HD

İki firmaya sordum, biri 550, diğeri 600 $ fiyat çıkardı. Fakat işlemci için biri mutlaka Intel pentium diyor, bir başkası AMD Athlon diyor, arkadaşım da tutturdu Celeron al kazıklanma diye..Arada da büyük fiyat farkları var diğer yandan? Ekran kartına gelince 256 MB için birbirine benzer çok seçenek var ama fiyatları çok farklı.

Sonuçta Doom3 half life-2 ve henüz bilmediğim diğer yeni oyunları son detayda takılma-kesilme olmadan oynamam lazım, acil tavsiyelerinizi bekliyorum:)

Saygılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5