İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni pr güncellemesi 20.10.2008

Canimda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google şaşırmış herhalde haftada 1 guncelleme yapiyor :) yine guncelleme oluyor suan pr3 sitem pr2 indi :)

insallah hak ettiğiniz değeri alırsınız emekler boşa cıkmaz .

kolay gelsin.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
valla benim sitelerde tıkır tıkır oynuyor prler 1 aydır. site çok belki ondan :)

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
anlamadım ki ya kücültüyor yada sadece pr 0 sekline getiriyor yan sayfaları örnek bugun ki actım 2 konu prsi 0 olmus Googlede şaşırdı ümidi kesitm

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
şimdi bir daha kontrol ettim geçen hafta 2 yaptığı siteleri geri 3e getirmiş şaşırdı heralde :D.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşım her prniz değiştiğinde konu açmayın google yeni bir algoritma deniyor ve şu anda bu güncelleme dediğiniz olay geçen hafta başladı ve dünyada 6milyardan fazla site olduğunu varsayarsak 1 haftadan uzun süren daha çok yeni site ve sayfaları kapsayan küçük çaplı bir güncelleme. (ve tahminim; google link satışlarını denetliyor)

resmi güncelleme tarihi: 27.09.2008'dir.

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer pagerank'ız düşüyorsa bilinki güncelleme değil sitenizden doğmuş bir sorun diyebiliriz.. Ha yükseldi derseniz ona bişey diyemem.

MeGaLazY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer pagerank'ız düşüyorsa bilinki güncelleme değil sitenizden doğmuş bir sorun diyebiliriz.. Ha yükseldi derseniz ona bişey diyemem.

biraz saçma kelime olmuş. google sistemini değiştiriyor önümüzdeki aylarda nasıl bişe olacağını herkez görecek inş bizi biraz daha zorlamaz .D

biRtuRk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşın dediği gibi google yeni bir algoritma deniyor sanırım. Ya da pagerank değerinin artık bir anlam ifade etmediğini webmasterlara yavas yavas anlatmaya çalşıyor.

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biraz saçma kelime olmuş. google sistemini değiştiriyor önümüzdeki aylarda nasıl bişe olacağını herkez görecek inş bizi biraz daha zorlamaz .D

ben bir ihtimal verdim

düşerse= sitenin bir hatasından olabilir. mesela benim bir sitem pr2 iken pr guncellenmeden pr0 olmustu. bu diyorki pr guncellenmedi hala

yükselirse=pr zaten güncellenmiştir. unutma pr güncellenmeden hiç bir sitenin pr değeri yükselmez durup dururken aktine bir hatasından dolayı düşebilir.

nerdeee anlayann

X

Xman

Misafir
Bunlara güncelleme yerine ara işlem demek daha doğru olacaktır, google artık 2 büyük güncelleme arasında link alıp satan ve hileli harekette bulunanların pr değerlerine anında müdahele ediyor. Bu durum bir güncelleme değil düzeltme işlemidir.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yaw wp nerden buldunda yazdın birden konuyu görünce heyecanlandım tarihte hiç dikkatimi çekmedi :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5