İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yeni program başlangıcı.

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar

birebir.com ve birebiriletisim.com için sponsor programları yapmayı düşünüyoruz. Ben bu konuda sizin de fikirlerinizi almak istiyorum. Sponsor programını tekil tıklama sayısına göre vermeyi düşünüyoruz.
Bununla ilgili düşündüğümüz fiyat 1 tık 0,01 YTL (10,000TL).
Bu konuyla ilgili düşüncelerinize ihtiyacım var.

(bu siteler tarafıma ait değildir. yalnızca yeni oluşturulacak sistem ile ilgili araştırma yapılması gerekli idi. Araştırıldı ve yukardaki sonuca ulaşıldı. Ancak ben sizin de fikrinizi aldıktan sonra birşeyler söylemek istediğim.)

Saygılar.

M

M@latyæsporlu

Misafir
valla biraz ilerleme kaydedilmiş,ama fakat tık ücreti düşük tık başı 1 kuruşa kimse sitesinde reklam yayınlayacağını sanmam ama şöyle olabilir tık başı + üyelik + satış gibi

randevum.comun sistemini bi inceleseniz iyi olur.. gayet başarılılar ve çok iyi kazanıyorlar sponsor sistemleri nedeniyle ...

S

sss

Misafir
Aforizmalar' Alıntı:
en az 0,1 YTL olmadıktan sonra hiç bir kaliteli site kullanmaz diye düşünüyorum.

saçmalık...Herkesin hittini kendinle karıştırma herkesii kendin kadar küçük diyede düşünme..Hiçbir şirkette tıklama başına 100 TL vermez..Ben günde bir banner a en 500 kez tıklatıyorum nereye koyarsam koyuyum..O zaman günlük 50 milyon vericekler bana..Saçmalık..10 TL biraz düşük tamam ama bence türkiyedeki satış oranlarıda belli..Webmasterlar için ve kendileri için en uygunu 10 TL ise öyle olsun..Reklamı koyan koyar..Sitesine 100 kişi giripte bannera günde 2 kez tıklatıcaklarda 100 TL olsun tıklama başına 1 milyon falan olsun yazsın ne güzel bizde burda güler eğleniriz

C

c4®

Misafir
1 kuruş ile bence pek bir başarı yakalayamassınız.
@sss ; senin hitin , eğer onu gerektiriyorsa , o parayı alman normal , saçmalık diyerek konulara dalma(!) Günde 500 tık varsa ; nereye koyarsam koyayım demişsin , o zaman tıklama oranına da ortalama %1 desek (!) ; 50.000 tekil hitli siten var demektir. 50.000 tekilin ile günde 50 YTL alman kadar normal bişey yok (!)
Bence 1 kuruş çok az , 10 kuruş da biraz bütçeyi fazla kasabilir , bence 2-2.5 arası iyi bir değer olabilir.
+
Sistem hostbul 'un yeni sistemi vardı , Sadece davetiyesi olanlar girebiliyordu , yani öyle her önüne gelen giremiyordu , Öyle bir sistem olursa , hem o şirket temiz hit kazanır , hemde düzeyli siteler yer alır programda.

M

M@latyæsporlu

Misafir
c4®' Alıntı:
...Günde 500 tık varsa ; nereye koyarsam koyayım demişsin , o zaman tıklama oranına da ortalama %1 desek (!) ; 50.000 tekil hitli siten var demektir. 50.000 tekilin ile günde 50 YTL alman kadar normal bişey yok (!)
Bence 1 kuruş çok az , 10 kuruş da biraz bütçeyi fazla kasabilir , bence 2-2.5 arası iyi bir değer olabilir.

işte millet sallıyorkardeş ne yapacaksın ,nedendir bellisiz salla babam salla :p

nereye koyarsa koysun 500 tık alıyormuş.. arkadaşa sorarmısın yahoonunmu webmasteriymiş :p

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu ile alakasız ama spam yapmayın lütfen. internetin nimetlerini ne şekilde kullandığınız belli oluyor. ben şahsen 1 YTL bile verseniz kullanmam programınızı. ilk önce oyunu "kuralına" göre oynamasını öğrenin.

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sss' Alıntı:
saçmalık...Herkesin hittini kendinle karıştırma herkesii kendin kadar küçük diyede düşünme..Hiçbir şirkette tıklama başına 100 TL vermez..Ben günde bir banner a en 500 kez tıklatıyorum nereye koyarsam koyuyum..O zaman günlük 50 milyon vericekler bana..Saçmalık..10 TL biraz düşük tamam ama bence türkiyedeki satış oranlarıda belli..Webmasterlar için ve kendileri için en uygunu 10 TL ise öyle olsun..Reklamı koyan koyar..Sitesine 100 kişi giripte bannera günde 2 kez tıklatıcaklarda 100 TL olsun tıklama başına 1 milyon falan olsun yazsın ne güzel bizde burda güler eğleniriz

uzun zamandır forumda gülemiyordum. Allah Razı olsun.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ben 100 kere tikliyorum hala para alamadim. sss 500 kez tiklayinca kazanc ne oluyor ?

M

murme

Misafir
hehehe guzel ucmus arkadas frontpage kitapyurdu sistemi gibi bişi yaparsanız bence ii olabilir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5