İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Projemiz - Hostingpazari.Net

Ataberk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HOSTİNG FİRMALARININ YENİ BULUŞMA NOKTASI AÇILMIŞTIR.

http://www.hostingpazari.net

- EN KALİTELİ FİRMALAR
- EN REKABETÇİ FİATLAR
- EN İYİ HİZMET VEREN FİRMALAR
- ARADIĞINIZ TÜM HOSTİNG FİRMALARI HEPSİ TEK BİR ADRESTE

Sitemiz bugün açıldığından ufak tefek eksikleri olabilir yorumlarınızı ve görüşlerinizi lütfen yazın.

Saygılarımla
Mehmet Ayhan TAÇYILDIZ

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öncelikle arkadaşıma katılmamak elde degil

ikinci olarak bu kadar Gri ve portakal rengi ni nasıl bu kadar bulamaç ettiginizi sorabilirmiyim ?

içerde birşeyi okuyabilmek için Ciddi ! bir çaba sarfedilmesi gerekiyor.

en son olarak da ;

Site çok ziyaret edildigindenmi başka bir sebeptenmidir nedir inanılmaz ağır açılıyor (4mbit ADsl)

kolay gelsin

kubilayerkec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tasarım ve sistem çok güzel

ama hostbul.net varken tutarmı bilemem..
hayırlı olsun

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayırlı olsun, güzel bir site olmuş, umarım kısa sürede tanınır ve kullanımı yaygınlaşır.

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
spamsız reklam yapsanız belki üye olabilirdim.

Spam derken sadece 1 kez tanıtım amaçlı mail atılsa maillerimize buna spam demem bizimle ilgili yararımıza olabilecek bir site sonuçta ancak 5-7 kez geldi tanıtım mailiniz 1 hafta içinde mailimize bu biraz soğutuyo insanı

Dediğim gibi her maile tanıtım için sadece 1 kez mail atsanız bence daha hoş olur

Ayrıca sanırım bir çok firmayı kendiniz kaydetmişsiniz mesela biz kendimizi gördük sitenizde sonsuzhost olarak vergi levhamız olduğu halde vergi levhası yok diyor sizin site bizim için :)

ayrıca bi karışıklık var serverlarımız için tr lokasyon diyor ve sitenizde hakkımızda 2 yorum yapılmış olarak göründüğü halde o iki yorum yok sitenizde:)

Not: suyu çıkmayacak şekilde (yani bu konu üzerine onlarca site açılmadan) hostbulun alternatiflerinin olması taraftarıyım

Murky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maili geçtik sms ile reklama başlamışsınız ne güzel :)

canner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayırlı olsun...
Sms ile reklam daha güzel olabilir gerçekten oku sil :)

Bu tür konularda tarafsız olmak zorundayız hosting işi ile uğraşmamak lazım?

Gerçekten tarafsız mısınız?

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Destek mailimize 5 sefer mail atmışsınız mail adresinizi banladık sistemden. Spamla site tanıtımı yapmayın lütfen. Denildiği gibi bir mail sorun değil belki 2 defada olur hatayla ama 5 tane can sıkıcı.

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya hocam siz kimden izin alıp da sms atabiliryorsunuz telefonlara ben size hic bir sekilde telefon numaramı vermedim diger arkadaslar büyük bir basarı sanki sms reklam olayı tekrarı olmamasını umarım... + olarak koymususnuz kendi reklamlarınızı sitenize ne kadar hos olmus buraya kayıt yaptıran hosting firmalarına üzülürüm.. Sonucta kendileride bir hosting firması..

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Destek mailimize 5 sefer mail atmışsınız mail adresinizi banladık sistemden. Spamla site tanıtımı yapmayın lütfen. Denildiği gibi bir mail sorun değil belki 2 defada olur hatayla ama 5 tane can sıkıcı.

5 te kalman senin şansına olmuş dostum :)
bazılarımız ciddi rakkamlardan sonra banladı şahısları

işin komigi gönderdigi firmalarda hosting firmaları bilmezlermi SpamCop türevindeki firmalara spam listelerine yazdırmayı acep ?

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitede hesabımız bile açılmış mail ile haber veriyorlar :D

sms de geldi. neyse yorum yok, kolay gelsin iyi çalışmalar ...

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
banada geldi aynı mail,

arkadaşın üyeliği r10(/members/ataberk.html) da durdurulmuş..sebep buradakinin aynısı...

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
demekki neymiş ?

rezillik diz boyu olunca herkes tarafında farkediliyormuş.

bravo.

bir sms daha geldi.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
sistem güzele benziyor, hostbula rakip olabilecek bir yapıymış ama rahatsız edici reklam staretejisi ile yolun en başında bütün emeklerini saptırmış duruyorlar.

yinede bu iş ticaret. eğer siteye hosting almak isteyen kişi araştırmaya girerse, hosting firmalarının büyük kısımı oraya -siteyi sevsede, sevmesede- kayıt olacak ve ilgileneceklerdir.

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
miller azıttı paran cok geliyorsa ramazandayız gercekten ihtiyacı olan bir kac kişiye yemek ver ata berk ok. noktahost mus hem host firması hemde hosting pazarı diye site kuruyorsun amac belli kazan hiti koy reklamını sonrada deme bana parasıyla reklam diye kendin odemeyeceksin sonucta

not : aklıma ilk gelen düsüncelerden birisi..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5