İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Projemiz - Hostingpazari.Net

Stain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne çok muhabbet ettiniz ya. bi de tavla çevirelimmi ?

çok biliyorsanız siz reklamsızını açın yahu. seven sever sevmeyen sevmez adam tanıtımını yapmış direk mühürü yapıştırmışsınız "spam yapar, çok reklamlıdır. Dızzzt site iş göremez. SIRADAKİİİ.."

Şahsen site hoş ama turuncu bence çok kaçmış bir de karmaşık sanki

başarılar..

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
kişilere yapılan yorumlara birşey diyemeyeceğim lakin siteye yapılan yorumların nedeni üst üste gelen mailler ve sms ler dir.

bir de pişkin pişkin ''reklam reklamdır'' demek olsa gerek.

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu ve bu tür cümleler birine söylenecek ağır cümleler ve söylenmemesi gereken cümleler.

Ataberk sektörde çok eskilerden. Evet spam yapması hiç hoş değil, hele hele ki online üye sayısı ile oynanmış olması kendisinden asla beklemediğim çok yanlış bir şey. Ancak hakarete varan cümleler kurmayı gerektirecek bir durum yok.

Biri hakkında konuşurken kelimeleri seçerek kullanmak gerekir.

Bu nasıl bir eleştiridir?

"yandan yemişi"

Site hoş olmamış, hostbul taklit edilmiş dense daha iyi olmaz mı?

Muhtemelen bu cümlelerimden sonra bir kaç kişi bana da demediğini bırakmaz. Normalde yazı yazmam ancak bu cümleleri görünce dayanamadım.

çok eskilerden olması benim icin pek bişey ifade etmiyor ancak birileri benim cep numarama benden izinsiz reklam amaclı mesaj atabiliyorsa + olarak mail adresime istemedigim mailleri gonderiyorsa ve konu burda duyrulmus ancak ben altında sikayetimi belirtmeme ragmen üstüne bir kaç mesaj ve birkac mail geliyorsa bu konuyu burda duyuran adam "İŞE YARAMAZ BİR ADAMDIR" aksini iddia eden varsa tekrar altına yazabilir..

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok eskilerden olması benim icin pek bişey ifade etmiyor ancak birileri benim cep numarama benden izinsiz reklam amaclı mesaj atabiliyorsa + olarak mail adresime istemedigim mailleri gonderiyorsa ve konu burda duyrulmus ancak ben altında sikayetimi belirtmeme ragmen üstüne bir kaç mesaj ve birkac mail geliyorsa bu konuyu burda duyuran adam "İŞE YARAMAZ BİR ADAMDIR" aksini iddia eden varsa tekrar altına yazabilir..

Çekememezliğin mi var ?

ibryas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kes.... stop ...bitti... fnish ...the end....

Ya şimdi iyinetin editörü olmak vardı konuyu kapasakmı ?
Biraz konuyu dağıtalım benim sitem nasıl :D

( Lütfen saldırmayın ben daha yeniyim :D )

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne alaka :) mükemmel bir yorum yapmıssın kimi neden cekemeyeyim :) yada nerden cıkarttın :D

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sattıgı sitenin reklamını burda niye yapıyo? sattıysa ben sattım desin alan adam reklamını yapsın.. :)

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu ve bu tür cümleler birine söylenecek ağır cümleler ve söylenmemesi gereken cümleler.

Ataberk sektörde çok eskilerden. Evet spam yapması hiç hoş değil, hele hele ki online üye sayısı ile oynanmış olması kendisinden asla beklemediğim çok yanlış bir şey. Ancak hakarete varan cümleler kurmayı gerektirecek bir durum yok.

Tıptı birisine peşin yargı ile yaklaşıp 2 gün beklemeden dolandırıcı demek gibi...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Kavga eden, birbirini kıran forumdan uzaklaştırılacaktır. Ek bir uyarı beklemeyin şu andan itibaren. Ne kadar meraklısınız sürekli gerginlik çıkartmaya, ayıp değil mi

T

TGB

Misafir
Hoş bir site olmuş, tabiki işi zor çünkü güçlü bir rakibi var...

En azından rekabet için böyle şeyler faydalı diye düşünüyorum, firmalar hostbul ve hostingpazari nin rekabeti neticesinde daha düşük ücretlerle reklam verebilecekler.

Reklam konusuna da gelince ise bana hergün yaklaşık 4-5 hayatımda duymadığım firmalardan sms reklam geliyor, benim cep numaramı satanlar utanmalı. Muhtemelen bir firmadan da "tamamen yasal" demeleri üzerine bu numaraları almış ve reklam göndermişlerdir.

aspmeraklisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site renk acisindan fena degil . Fakat cok karma karisik olmus sadece göze hitap etsin diye saga sola olmadik seyler konmus.

Ha birde siteye reklam verenlere yazik neden derseniz sitenin suan ki googledan gelen tekil hiti günlük 10-20 kisi civarinda . extremeyi iyi incelerseniz hitin tamaminin forumarldan popup hilesi ile actirma ile geldigini daha net görürsünüz.

Bukadar hileyi bizim host firma sahiplerinin ne kabul edecegini nede anlamayacak kadar tecrübesiz oldugunu sanmam :)

Suanda türkiyede bildigim en yüksek hite sahip hosting siteleri hostbul.net ve hostariyorum.com `dur . Bu hileler ile rakip olabilir misiniz bilmiyorum . Bol sanslar.

RAMBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenin tasarımı çok hoş banner koymayı, zorunlu kılmıyorsanız bende sitemi ekleyeyim :) malum hostbulda zorunlu kılıyor fakat birçok sitede bannerı yok.

P

PatlicamNET

Misafir
Yorum yazmada halen sorun var düüütt sesimi duyan var mı:p Banner koyma zorunlu tutulmuyor sanırım bazı firmaların bannerları yok. Ben bi mail göndereyim yorumda sorun var diye en iyisi düzeltsinler:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi