İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Projeye Destek Lazım

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.seni-seviyorum.net i blog sitesi yapmak istiyorum ve blogcu gibi üstte her sayfada frame olacak framelarde bana yardım eden kişinin sitesinin reklamı olacaktır benim reklamım la beraber

önemli olan

isim.seni-seviyorum.net şeklinde otomatik sub domain vermesi gerekiyor scriptin ilgilenenler msn e yada özele pm atabilir

Not:script PHP olacaktır

İlgilenenlere şimdiden tesekkurler

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer sitede 404 sayfasını editleme yetkin varsa yardımcı olabilirim.

ReksNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Az çok kod bilgin var ise bunu kendin de yapabilirsin. 404 sayfanın içine bir kod database bağlantı koyucaksın. Örnek: ahmet.seni-seviyorum.com yazıyorsa sayfa 404 hatası vermeyecek direk adres çubuğunu okuyacak ve database den ahmet ile ilgili olan bilgileri çağıracaktır veya meltem.seni-seviyorum.com yazıyorsa meltem ile ilgili olan bilgileri çağıracak.

F

fenerli

Misafir
ReksNet' Alıntı:
Az çok kod bilgin var ise bunu kendin de yapabilirsin. 404 sayfanın içine bir kod database bağlantı koyucaksın. Örnek: ahmet.seni-seviyorum.com yazıyorsa sayfa 404 hatası vermeyecek direk adres çubuğunu okuyacak ve database den ahmet ile ilgili olan bilgileri çağıracaktır veya meltem.seni-seviyorum.com yazıyorsa meltem ile ilgili olan bilgileri çağıracak.

insanlar hep hazır şeyleri kullanmaktan (ki çoğu malum sitelerden) temel şeylere bakmadan uğraşıyorlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5