İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yeni reklam fiyatlarımızı gördünüz mü??

A

a.ışık

Misafir
fiyatlarda damping arkadaşlar!
sadece %20 kar ile reklam alıyoruz, evet evet doğru duydunuz:
sitenize 1 hit için sizden 0.3 cent alıyoruz üyemize 0.25 cent ödüyoruz.
yani bu işten karımız sadece %20 bizim.
detaylara ve diğer reklam seçeneklerimize bakabilirsiniz: http://www.madeinclick.com/index.php?view=prices

Evet, Türkiye'deki ptc ve bux siteleri arasında en ucuz reklam bizde,

aksini iddia eden varsa o kişiden bu fiyatların yarı fiyatından reklam alacağım! :)
  • sitenize 1000 tekil ziyaretçi, diğer ptc ve bux sitelerinin aksine bizde sadece: 3$ USD Dollar!
  • sitenize 5 garanti üye, diğer ptc ve bux sitelerinin aksine bizde sadece: 0.75$ USD Dollar!
  • sitenize 1000 popup gösterim, diğer ptc ve bux sitelerinin aksine bizde sadece: 3$ USD Dollar!
  • sitenizin yan panelimizde reklamınızın 25.000 defa gösterimi, diğer ptc ve bux sitelerinin aksine bizde sadece: 2.50$ USD Dollar!
  • sitenizin yan panelimizde kayan yazı şeklinde 25.000 defa gösterimi, diğer ptc ve bux sitelerinin aksine bizde sadece: 2.50$ USD Dollar!
  • E-gold, Paypal, Moneybookers ve AlertPay seçenekleri ile 30 saniyede hızlı ödeme!
Şimdi hal böyle iken, niye diğerlerine daha fazla para ödeyesiniz ki ??? :confused:
Tıklayın, hemen reklam verin: MadeInClick.com : Prices

yok mu bu fiyatlara rağmen hala reklam vermek isteyen, yokmu yaw hiç ilgilenen? :(

vioLisTic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1000 ziyaretçi 3$... Gerçekten çok iyi fiyat, hatta benim bildiğim şu an için netteki en iyi reklam fiyatı diyebilirim belki. Deneme amaçlı 1000 ziyaretçi aldım ve herkese tavsiye ediyorum. 1000 tekil hit, hepsi reel hit... İlerde bu programın büyümesiyle çok daha iyi olacaktır, eminim...

A

a.ışık

Misafir
arkadaşla 1000 ziyaretçi 3$'a anlaşıldı, hayırlı olur inşallah :)

:) açıklama yapmak istedim:
ilk açıldığında daha önceki sitemizde çin'i bloklamıyorduk ve 6000'den fazla tekil hitimiz vardı günlük.
bence çinli ziyaretçiler "çöp ziyaretçi"ler ve bandwidth'i doldurmaktan başka bir işe yaramıyorlardı.
hem eski veritabanını incelerken hileye teşebbüs eden kullanıcıların çoğunluğunun çin ip'sine ait olduğunu gördüm!
bu nedenle çin ip'lerini blockladım bende rahat ettim, sitem de rahat: artık daha hızlı açılıyor :D
yine açsam çin ip'lerini günlük en az 5000 tekil hit alırız ama, ne gereği var ki ??

cenkp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam bu ziyaretçiler sadece trafik oluşturmak için mi yoksa sitemize bir faydaları var mı.

A

a.ışık

Misafir
Hocam bu ziyaretçiler sadece trafik oluşturmak için mi yoksa sitemize bir faydaları var mı.
üyelerimiz sitenize hergün gelip ziyaret edeceklerdir düzenli olarak, sitenize de faydası olacaktır tabii ki.
örneğin ben öyle çok yerlerden internette rastgele dolaşırken adresi alıp not ettiğim çok oluyor.
sizin de böyle sitemizde görüp adresinizi kaydeden kalıcı ziyaretçileriniz olabilir. ;)

hergunkampanya' Alıntı:
ayrıca reklam verirken ülke belirtebiliyormuyuz?
ülke seçimi yok malesef. sitemiz ingilizce olduğu için tüm dünya ülkeleri ziyaretine açık. fakat yukarıda da belirttğim gibi çin ip'lerine blockladık. :)
sitemizde ilgili detaylı istatistiklere buradan ulaşabilirsiniz: http://extremetracking.com/open?login=ahmet81

reklamlarınızı verirseniz hem bize destek olursunuz hemde sitenize 3$'a 1000 ziyaretçi alırsınız. üyelerimiz düzenli olarak ziyaret ederler.

şimdiden çok teşekkür ederim, karşılıksız kalmayacak tabii ki..

A

a.ışık

Misafir
özel paket

1000 Link Kredisi
(*reklamınız "paid to click" bölümümüzde yeralır, siteniz üyelerimizce günlük düzenli olarak zitaret edilir)
: değeri 3$.

2500 Özellikli reklam gösterimi
(*reklamınız sitemizin sağ panelimizde "Daily Top 5"in hemen üzerinde yayınlanır ve footer'da olduğu için de bütün sayfalarımızda görüntülenir)
: değeri 0.25$

5000 Özellikli banner gösterimi
(*reklamınız "Log In" butonumuzun hemen altında 180x100 piksel ebatlarında jpeg yada gif resim formatında yayınlanır.
footer'da olduğu için de bütün sayfalarımızda görüntülenir)
: değeri 0.5$

10000 Banner gösterimi
(*reklamınız üyelerimizin tıkladığında açılan pencerelerde 468x60 piksel ebatlarında jpeg yada gif resim formatında yayınlanır.
her tıklanan pencerede açılabileceği için ilgi çekmesi daha fazla olacaktır)
: değeri 1$

hepsi toplam 4.75$ yapıyor, eğer hepsini paket olarak alırsanız sadece 3.5$! lütfen inceleyiniz: MadeInClick.com Advertising Specials

bizi denemek ve test etmek için hesaplı ve kazançlı bir seçenek.. ne dersiniz?? ;)

A

a.ışık

Misafir
tekrar merhaba. *şu anda aktif üye sayımız; 262'dir.
*ödemelerimizi yapmaya başladık, ödeme alanlar da mutlu :)
bence reklam konusunda tekrar değerlendirin, faydası olacak ;)

A

a.ışık

Misafir
deneyenler memnun :) isimlerini tek tek sayamıyorum ama 10'a yakın gerçek reklamverenlerimiz var.. :D dün akşam bir arkadaşımız ile 4000 tıklamalık reklam 12$ anlaşma yapıldı.

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana 4000 tekil sağlayacaksın 12$'a?
Tam olarak öyle mi anladım. Doğru mudur?

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki bu tekiller siteyi görecek değil mi?
Yeni siteden siteye aktarılmayacak?

A

a.ışık

Misafir
pm gönderdim. incelerseniz ve websitemizi de incelerseniz :) Neb arkadaş boşuboşuna mesaj yazmış..

tayfun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sitenize 1000 popup gösterim, diğer ptc ve bux sitelerinin aksine bizde sadece: 3$ USD Dollar!

Hocam bununla ilgili detaylı bir pm atabilirmisiniz.

A

a.ışık

Misafir
Peki bu tekiller siteyi görecek değil mi?
Yeni siteden siteye aktarılmayacak?
evet üyemiz link yada reklamınıza tıklayıp sitenizin adresine yönlendirilecek.
yeni pencerede üstte sitenizin adresi olacak şekilde açılan penceede sitenizi ziyaret edecek.
belli bir süre ziyaret ettikten sonra ve üstteki doğrulama kodunu girdiği zaman sizin sitenizden
ziyareti olan kazancı üyemizin MadeInClick.com hesabına eklenecek.

sitenize 1000 popup gösterim, diğer ptc ve bux sitelerinin aksine bizde sadece: 3$ USD Dollar!

Hocam bununla ilgili detaylı bir pm atabilirmisiniz.
3$ reklam ücretiniz karşılığında sitenize 1000 defa popup açtırmak üzere kredi verilir size.
sadece düzgün ve sağlıklı açılan popuplar için ücret ödersiniz, blockerlara takılan yada açılmayan popup reklam pencereleriniz için krediniz düşmez, ücret ödemezsiniz.

günlük kaç tekil gönderebilirsin popupta ?
günlük tekil hitimiz 1K civarı şu an için, websitemizde hem sayyac ve hem realist var kontrol edebilirsiniz.
güçlü ajax kodları ile oluşturulmuştur popup açma kodumuz, blockerlara takılacağını pek tahmin etmiyorum ama yinede %20 kayıpla oran %80 diyelim biz buna :)

aynı pmi banada gönderebilir misiniz?
her 3 arkadaşımıza da detaylı açıklama PM'leri gönderildi..

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilgilendirme için teşekkürler, ihtiyacımız olursa sizinle temasa geçeceğiz.
iyi calismalar..

A

a.ışık

Misafir
bekliyoruz biz de.. umarım olumlu geri dönersiniz, merak edip soran ve açıklama yaptığımız o kadar arkadaşımız ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5