İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Reklam Network'u- DGMAXINTERAKTIF

cpanetwork

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar:

Merkezi New York'ta bulunan sirketimiz icin Turkiye'dende yayincilar kabul etmeye basladik. Amerika'da sirketimiz yaklasik 4 senedir is yapmaktadir ve tum buyuk reklam networkleri ile ortakligi bulunmaktadir. Kendi sistemimiz sayesinde yayinci'ya 24/7 canli raporlama sagliyabilmekteyiz.

Turkiye'de yeni is yapmaya basladigimiz icin Avrupa ve Amerika trafigi agirlikli olan yayinci arkadaslar ilk tercihimiz olucaktir. Sirketimize Turkiye'de odeme yapabilmek icin bir ofis actigimiz icin odemelerde Turkiye icinden yapilicaktir.

Sirket'in Amerika sayfasi: www.dgmaxinteractive.com, Turkiye sayfasi: www.dgmaxinteraktif.com.
Hem tiklama basina, hem sabit, hemde satis ve uyelik(en kuvvetli oldugumuz alan budur) bazinda reklam kampanyalarimiz vardir.

Sayfamizdan uyelik kaydi yaptirdiginiz taktirde size onay icin geri donulucektir. Amerika'da oldugumuz icin telefon gorusmesi icin musait olucaginiz saat araligini'da uyelik basvurusunda belirtirseniz memnun olurum.

Sistem'imize kabul edilmiyecek siteler sunlardir:
marez, Oyun, Video, kesinlikle absürt icerikli ve Chat Siteleri.

www.dgmaxinteraktif.com
Email: [email protected]
Hasan Gunduz

efekentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
oranlar değişiyordur ama minumum tıklama başına vs. oranlar nedir? ne tür reklamlar var? (bu aralar adsenseyi kaldırmak için bahane arıyorum :) )

hayırlı olsun

tayfun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hocam Reklamverenler bölümünde her hangi bir fiyata rastlamadım ortalama reklam maliyetleri konusunda bilgilendirirseniz hem tr hem america subenizle calısmak isterim. Pm de msn adreside belirtirseniz sevinirim iyi calismalar

cpanetwork

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oranlar değişiyordur ama minumum tıklama başına vs. oranlar nedir? ne tür reklamlar var? (bu aralar adsenseyi kaldırmak için bahane arıyorum :) )

hayırlı olsun

Amerika icin cok cesitli tekliflerimiz var. Genelde agirlik tabiki performans'a dayali komisyon sistemi. Avrupa amerika'dan az olmakla birlikte ordada elle tutulur sayida teklif var. Turkiye'de gun gectikce teklif sayimiz artiyor, diger network'ler kadar teklif ve reklamcimiz var, fakat sizinde tahmin ediceginiz gibi turkiye'de bizim isimiz burda(amerika'da oldugu kadar hizli degil). dgmaxinteractive.com sayfasindan uyelik basvurusu yaparsaniz teklifleri gorme sansiniz olur

Klik basina tekliflere gelince amerika'da bu sistem artik pek kullanilmiyor, turkiye'de hala revacta ama cok kaliteli trafik olursa ancak o zaman reklamciya kabul etirebiliyoruz. Uyelik basvurusu yaptiginizda sayfaniza bakar o zaman konusuruz

Bana her konuda email'da atabilirsiniz

[email protected]

555 38th St, NY, NY 10018

001-212-594-3303

chingachgook

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Selamlar.Ben sitemde üyelik bazlı reklamı uyguladım ancak klik bazlı reklamı bir türlü beceremedim.Yardımcı olursanız sevinirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5