İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yeni reklam secenegi..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkdaşlar yeni reklam secenegi cıkmış. 468*60 ve 728*90 boyutunda gördüm flash banner ve google reklamı vs.. yazıalrı yok direk banner tıklıyorsun gogle siteye yönlendiriyor.

ben haber3.com da gördüm ilk önce hile sandım ama ne gariptir 1 hafatdır bu yayındaymış bir melodi sitesi vermiş reklamı google reklamalrı yerine flash banner..

demekki her çeşit banner seçcenegi oldu artık

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bende geçenlerde farkına vardım...cıvıl cıvıl reklamlar... :)

romsage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
googleın reklamıyla alakası yokki. flash banner yıllardır vardı.
reklamverenle alakalı.
Ayrıca bu aralar o reklam çoğu forum sitesinde çıkıyo.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
romsage' Alıntı:
googleın reklamıyla alakası yokki. flash banner yıllardır vardı.
reklamverenle alakalı.
Ayrıca bu aralar o reklam çoğu forum sitesinde çıkıyo.

evet bizde reklam verenle oldugunun farkındayız ama adwords da ben bu özelliği ilk defa gördüm banner vardı ama bannerda google reklamalrı diye yazısı cıkıyordu hatırlıyorsan ama flash ilk defa gördüm ve google reklmaları yazısı yok..

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
flash reklamlardan anasayfamda cıkıyor bu gun gordum şaşırdım bune dedim siteyi hekleyip banner eklediler ansayfaya sandım sonradan google reklamı olduğunun farkına varım:)

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TrDownload' Alıntı:
flash reklamlardan anasayfamda cıkıyor bu gun gordum şaşırdım bune dedim siteyi hekleyip banner eklediler ansayfaya sandım sonradan google reklamı olduğunun farkına varım:)

Bende gördüm ve bayaa şaşırdım, dedim google özel reklam yayınlamaya başladı galiba.

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet flash bannerleri gördüm. Fakat nasıl bir prensiple flash banner alıyorlar anlamadım gitti

<actionscript>

var url = GETURL;

onRelease {
getURL(url,"_blank");
}

</actionscript>

böyle birşey olması gerek:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5