İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni - Satılık Hit Scripti !

soner-im_07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar,

Öncelikle hitiniarttir.net daha sonrada hitkazan.net sitelerinde geliştirdiğim sistemimi satmak istiyorum.. Sistem gayet güzeldir. Sizin isteğinizi karışılayacağını inanıyorum.

İletişim : [email protected] & PM

Özellikler;

- Üyelik Sistemi
- Gelişmiş Toplist( Oto pagerank, alexa vs.vs)
- Kredi kazanma sistemi ile hit gönderme
- Banner ekleme KRedi ile
- Geliştirilebilir. Sistem
- Dil Seçeneği
- Güzel bir yönetim paneli.
- Arkadaşlarına tavsiye etme

Demo : www.hitgoogle.com

Sistemden Görüntüler :

-----------

-----------

T

themaniac

Misafir
bende mevcut bir script var ama bu daha guzele benziyor sanki. fiyat PM alayim.

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
amacım satışınızı baltalamak değil ama fıstık yeşilinin içine siyah font kullanımı koskoca 0 olmuş benim nazarımda renk uyumu ve sistemin kendisini göstermesini istiyorsan o font rengini değiş bence

sadeceprn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Lütfen scriptini çok uçuk fiyatlara sat.

Her gün "İyinete Özel Gold Üye Hit Merkezi" "Size Özel Alüminyum Üyelik" "1 Koy 1000 Hit Kazan Herkese Platin Üyelik" şeklinde mantar gibi başlıklar türüyor sonra. En azından scriptin mareze düşmesine izin verme. Lütfen!

soner-im_07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende mevcut bir script var ama bu daha guzele benziyor sanki. fiyat PM alayim.

birazdan sana pm atacağım..

amacım satışınızı baltalamak değil ama fıstık yeşilinin içine siyah font kullanımı koskoca 0 olmuş benim nazarımda renk uyumu ve sistemin kendisini göstermesini istiyorsan o font rengini değiş bence

tema rengi ve fontlar sana kalmış birşey css dosyasından ve resimlerden kendine göre uyarlayabilirsin..

Lütfen scriptini çok uçuk fiyatlara sat.

Her gün "İyinete Özel Gold Üye Hit Merkezi" "Size Özel Alüminyum Üyelik" "1 Koy 1000 Hit Kazan Herkese Platin Üyelik" şeklinde mantar gibi başlıklar türüyor sonra. En azından scriptin mareze düşmesine izin verme. Lütfen!
sağol ama ne yapayım. O kadar uğrştım alan yok ! başka projeler için para lazım ve herşey bu scripte kalmış ..

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
tema rengi ve fontlar sana kalmış birşey css dosyasından ve resimlerden kendine göre uyarlayabilirsin..

ben o yazıyı kendim için yazmadım satacaksan müşterinin gözüne güzel gözüksün diye sana fikir vermeye çalıştım.

soner-im_07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

ben o yazıyı kendim için yazmadım satacaksan müşterinin gözüne güzel gözüksün diye sana fikir vermeye çalıştım.

tamam. teşekkürler ama bıktım artık bu hit işlerinden hitlen.net benimdi iilk ben açtım sattım başkası geliştirdi. iki sitem vardı onları da sattım gelişiyr. demekki ben bu işlerde başarılı değilim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5