İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Seo İpucu yeni site açacaklar mutlaka okusun. %100 hit garantili makale

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Yeni bir site açacaksınız ve neler yapmanız gerektiğini bilmiyorsunuz ya da her okuduğunuz yerde başka şeyler yazıyorlar ve kafanız karmakarışık olduysa bu yazı tam size göre. kısa ve öz okuyun ve bana bir dua edin yeterli.

YAPILACAKLAR

1-kesinlikle wordpress blog açın.
2- sitemap, all in seo eklentilerini kurun.
3-permalink yani kalıcı bağlantı ayarlarını pots.html şeklinde ayarlayın
3- günde 10 tane post girin ama arka arkaya olmasın (1 saat arayla yazın ya da zamanlayın)

YAPILMAYACAKLAR

imleme mimleme link alma zart zurt tamamen hikayeden ibaret asla almayın.
eşe dosta sitenizin adresini vermeyin içeriklerinizi çalarlar. siteyi açar açmaz index alacak diye bir kural yok. işi doğal akışına bırakın.illki google örümceğinin yolu düşecek.zaten sitemap eklentisi bu iş için yapılmış.

DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

burda hit almak için yapılacaklar ise şunlar:
1- başlıklarınız insanların o içeriği arayacağı şekilde yazılmalıdır
ve yazıyı başka yerden alsanız bile başlığı ve ilk üç dört cümleyi değiştirirseniz bu sizin için yeterlidir.
2- hit getirecek şeyler aslında etiketler.her yazıya iki üç kelimeli etiketler girin. burda etiket diyerek kasdettiğimiz şey içerikle ilgili kısa başlıklar olmalıdır. tek kelimelik etiketler genelde işe yaramaz.

Sitenize düzenli ve yukarda belirttiğim şekilde içerik girmeniz gerekmektedir. zaten 7 günden sonra yazdığınız her yazı anında indexlenir hale gelecektir.

sitenize link almak ya da sitenizle ilgili tanıtım makelesi yayınlamak gereklidir ama bunu bir aydan sonra yapmak gerekmektedir. türkçe bir siteniz için yabancı sitelerden asla backlink almayın çeviriye düşersiniz. bunun yerine sitenizle aynı içerikli sitelerden esk usul foter link almak çok daha faydalıdır.

bu dediklerimden ne eksik ne fazla yaptığınız halde hit alamıyorsanız bir şeyi eksik yapıyorsunuzdur.

Partizano

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bütün yazılanların altına imzamı atarım , kısa öz ve sıradan bir anlatım. teşekkürler.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
sabırsız olanlar ve bir an önce tanınmak isteyenlerin bolca parası olması gerekmektedir. :D
iyi bir yazıydı teşekürler zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
zubar Çok Güzel Yazı Olmuş Eline Sağlık

bomonti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Samimi ve gerçekçi bir yazı olmus eline saglik

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
teşekkürler arkadaşlar. aslında eskilerin bildiği şeyler ama yeni arkadaşlar faydalansın diye yazdım.

Utip

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Blogger sizin yapılmalı dediğiniz 2. ve 3. maddeyi otomatik olarak yapıyor mu ? Yoksa bir ayarlama yapmak gerekir mi ?

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
bloggerde onlar ayarlanmıyor malesef. zaten hazır geliyor. üçüncü madde uygun

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
aslındab en burda wordpress site için yazdım ama aynı şeyleri webloader scriptlerde başaramıyorum. bu konudaki tecrübelerinizi öğrenebilir miyiz acaba arkadaşlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5