İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yeni site projem için tavsiyelerde bulunurmusunuz

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar merhaba yeni bir video sitesi açmaya karar verdimde..
bunun için şu domaini aldım. videoy.net
siteyi türkçemi ingilizcemi yapayım?
ingilizce yaparsam ve sonra forumdaki tr sitelerle link değişimi yapsam ingilizce aramalarda üst sıralara çıkarmıyım. yoksa bir etkisi olmazmı?
yeni laptop aldığımdan dolayı sanırım ilk 6 ay ücretsiz bir scriptle yola çıkmak zorunda kalacağım
ama biraz para biriktirip en kısa sürede youtube botlu seo lu bir script yazdırmayı planlıyorum.
ama şimdilik buna para ayıramıyorum tabii.. önereceğiniz ücretsiz güzel bir script varmı.
bi tane asp buldum. başka bulamazsan bunula idare edecem artık para bulana kadar.

evet arkadaşlar konuya yorumlarınızı rica ediyorum

edit:
ya bide botsuz scriptlerde flv kodu istiyorda.. youtube da o kodu bulamadım vidivodo nun falan embed kodunda var. youtube de nerde bu kod :D

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Hazır scriptle yola çıkma bence büyük düşünüyorsan.
Çünkü; bir süre sonra veritabanın baya büyüycek ve yeni script kurunca zorluk çekeceksin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5