İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni sitede karşılaşılan sorun

sermerane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar

Uzun zaman öne aldığım bir domaine 1 ay önce script kurdum. Bugünlerde hiti 250 civarlarında. Hiç bu kadar kısa sürede adsense koymamıştım siteye. Bu siteye bir ay dolmadan koydum. Bugün 600 gösterim 45 tık aldı reklamlar. İşin ilginç tarafı hiç para yok. Sizce ne yapmalıyım, kaldırayım mı reklamı.

Site tatil sitesidir.

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
600 gösterim önemsiz

anlamadığım nokta 45 tıklama olmuş ve değeri 0 $ ?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Tıklar sahte olabilir veya genel hizmet reklamlarına tıklanmış olabilir.

sermerane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bugün şimdiye kadar 70 tıklama olmuş 0 cent vermiş :)
Yapay tıklama veya genel hizmet reklamı olduğunu sanmıyorum çok iyi tatil reklamları çıkıyor. toplam 140 civarı tıklama oldu daha hiç para vermedi.

bu işte bir iş var ama anlayamadım, aynı sitede sayaç olarak google analiz kullanıyordum. dün itibariyle saymayı bırakmış.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bugün şimdiye kadar 70 tıklama olmuş 0 cent vermiş :)
Yapay tıklama veya genel hizmet reklamı olduğunu sanmıyorum çok iyi tatil reklamları çıkıyor. toplam 140 civarı tıklama oldu daha hiç para vermedi.

Madem "tık"ın karşılığını alamıyorsun ne diye bekletiyorsun kaldır kodları 1 2 ay sonra bir daha dene bence

sermerane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Madem "tık"ın karşılığını alamıyorsun ne diye bekletiyorsun kaldır kodları 1 2 ay sonra bir daha dene bence

ilk defa bu kadar iyi tıklama oranım olmuştu, kaldıracağım kodları. ik güncellemeyi geçirsin site tekrar koyarım. deme böyle bir olayla kimse karşılaşmamış.

eee sen izin verilen sitelerde böyle ekleme yapmazsan olacağı derler adama. şimdi izini verdim akşama sonuç alınır.

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiç googledan mail geldimi maillerini kontrol et. geçersiz tıklamalar sayılabilir yada reklamları kaldır 2-3 gün sonra adsense hesabından yeni reklamlar oluşturup sitene ekle

sermerane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
izin verilen siter kısmına, yeni kod eklediğim siteyi eklemeyi unutmuşum sorun ordan kaynaklanıyormuş. 150 tık yalan oldu arada. sorunu siteye izin vererek düzelttim. para yazmaya başladı.

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
nedendir bilmiyorum ama genelde google bende de bu olayi yapiyor ozellikle belirli bir reklam olayi yaptiysam adsense ozel reklam secimi bolumunden kendim belirli sadece banner sectigim vakit benim tiklamida saymiyor.

Ama ayni reklamlar diger sitede yani tiklandigi zaman sayiyor ama google adsense blogger ile ozel site arasinda cok ayiriim yapiyor mu?

Mesela
blogger'de ornegin 20 tik 0$
diger sitede 20 tik 60 cent civarinda

bilmiyorum boyle bir sey var mi?
veya varsa nasil onune gecebiliriz??

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5