İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yeni sitelerin şansız azalıyor.

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar daha önce bir iki yerde yazdım. Bir oyun sitemde DB den kaynaklı sayfa içinde oyunlar açılmadığından sand boxa girmişti.2,5 ayda çıktı ama o linkleri temizledim. yani goole sayfa içerisinde (kodlarda) olup açılmayan yada çalışmayan URl lere de dikkat ediyor. benim kodlarda olmayan 180 tane (param da) link vardı.
Ayrıca bir arkadaşımızın da yazdığı gibi saks kelimesi tek başına sand box sebebi olamaz kullanıldığı yerede mutlaka google dikkat ediyordur.

Yuc3L

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google da değişiklik olduğu kesin, 2-3 k civarı hiti olan sitem bir kac gün içerisinde 4-5 + k oldu.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ve sunu unutmayinki,
google pr güncellemelerine göre bakmaz. Yani heran googleda üst siralara teker teker cikarsiniz. Sadece pr güncellemelerinde yerim degisecek diye birsey yok.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Google daki sıralama sadece PR 'ye göre yapılıyor zannediyorsanız zaten baştan yanılıyorsunuz.

bAdlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ee o değil bu değil peki bu siteye noolduda hitleri düştü.

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence en önemlisi siteye girenin tekrar bakmak için googleye girmeden tekrar geleceği şeylere ağırlık vermek . Googleye bağımlı olmak berbat bişey .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5