İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni sitem ban yemiş, ne iştir .

StrOGG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçenlerde yeni bir site daha açmıştım, bir link sitesi. Neyse Google, Yahoo, MSN e ekledim. Sitede en ufak spam,hile vs yok, tüm meta lar, içerik vs Google'un istediği gibi. Botlar sitede gezio habire crawl ediyor, aradan 2 hafta geçti, aynı zamanda açtığımız diğer site indexlendi , fakat bunda index yok. Google Banned Tool'dan baktırdım. Site banned diyor. Ardından Google'a re-inclusion yani yeniden incelenme maili yazdım. Hala ses seda yok, napacam bu site ile ben ya.

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bende anlamadım ne is

D

DopdoluNet

Misafir
biraz bekle daha acılalı 2 hafta oldu. google un her makinasında güncellenmemiş olabilir. adresi yazarsan inceleyebilirim sorunu

StrOGG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google'a mail atmıştım, ilgilendiler galiba, düzeldi sonunda...

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
strogg neresi siten beni hala indexlemedi ne istir :) bi el atak

StrOGG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beklemek gerekiyor, biraz daha zaman geçsin, çok özel bir durum olmadığı müddetçe indexliyor, link al birkaç tane, faydası olur..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi