İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni siteme kaliteli ve ucuz host arıyorum

Octavator

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar kendime wordpress kuracağım bir bilgisayarın her alanında yazı paylaşacağım bir site açacağım... Daha önce başkalarına küçük siteler kurmuştum fakat bu sefer kendime ciddi bir site açıp zamanla para kazanmayı planlıyorum. Başlangıç için bütçem çok kısıtlı. Ucuz fakat iyi bir hostingle başlayıp daha sonra geliştirmek istiyorum yerli yabancı farketmez. Elimde domainim yok onu da alacağım host ve domain için farklı yerler tavsiye edebilirsiniz.

www.hostso.com bana çok uygun geldi ayda 1$ istiyorlar gözlerime inanamadım ve fiyat kampanyalı değil üstelik özellikleri de çok iyi görünüyor. 1 site host edebilmeniz dışında... ama buda benim için yeterli. Genel özellikler şöyle:

http://www.hostso.com/affordable_web_hosting.php (Aspire Plan)

Siz önerir misiniz?

Türk olarak ise az önce burada karşılaştığım şu site ilgimi çekti.

orveg.com
henüz host accountları çok az yeni olduğundan sizce denemeye değer mi?
fakat cpu izni %8 diyor sizce bu yeterli mi?

GH 3
500 MBWeb Alanı
15000 Mb Aylık Trafik
Sınırsız E-Posta
Sınırsız MySQL Veritabanı
Sınırsız Subdomain

15TL/YIL | orveg.com

GH 2
250 MB Disk Alanı
10000MB Aylık Trafik
Sınırsız e-Posta
Sınırsız MySQL Veritabanı
Sınırsız Subdomain

10TL/YIL | orveg.com

Domain ise bu iki yerde de pahalı geldi bana sanırım tercih etmem buraları domain olarak.

Genel olarak bu hostinge yıllık 20 liradan fazla veremem... (şimdilik)
Siz neler önerirsiniz?

tamkalite

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Hosting ve domain konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bütçenizin 20tl olduğunu yazmışsınız. Şu anda 1 adet domain kaydı piyasada yaklaşık 15 ile 20tl arasıdır. Almak istediğiniz web alanının en az 100mb olmasını tavsiye ederim. Şu anda 100mb hosting ve 1 adet domaini bizden alırsanız 35TL ödeme yapmanız gerekmektedir. Eğer bu tutarı ödeyebileceğinize inanıyorsanız lütfen bizimle irtibata geçiniz.

İletişim Bilgileri;
Web Sitemiz : www.tamkalite.com
Email Adresimiz : [email protected]
MSN Adresimiz : [email protected] (Mail Olarak Kullanılmaz.)

Octavator

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslına bakarsanız 100 MB az çünkü bu durumda mysql database boyutu 100 MB ile sınırlanacak diye biliyorum... ve bunuda bir süre sonra aşacağım için ihtiyacımı karşılamaz

fakat çok teşekkür ederim gerçekten uygun planlarınız var.. ben sadece elimde zaten 100 MB üstü host olduğu için tercih etmiyorum

tamkalite

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
500MB alana sahip paketimiz normal fiyatı 50TL'dir. Ramazan dolasıyla yaptığımız kampanya ile bu paketi 35TL'ye satmaktayız. Domainde aldığınızda 50TL etmektedir.. Bilginiz olsun.

abasaran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@Octavator

belirttiniğiniz hosting tavsiyesini ben eklemiştim foruma,

orveg.com'da şuanda 4site barındırmaktayım.
gayet sorunsuz ve %99 upload güvencesiyle.

domain kayıt burada pahalı biraz,
http://www.godaddy.com/ var ucuz olduğunu söylüyorlar {hiç çalışmadım}
http://www.sistemhost.com/ burada da 8$ civarında {5 domain aldım, sorun yaşamadım}

ek:
wordpress için başlangıc olarak 100MB alan size yetecektir.

ancak video, dosya paylaşımı gibi paylaşımlar yapacaksanız 500MB alan
yeterli olacaktır. {aylık trafikte sorun yaşamazsınız gibime geliyor [15 GB az değil]}

Octavator

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu konuda en az 250 mb olmasını istiyorum zaten domaini büyük ihtimalle godaddy.com dan alacağım fiyatlar çok iyi. zaten şirket bu konuda neredeyse dünyanın bir numarası...

bana pm ile orveg.de yayımlanan birkaç sitenin adresini verebilirmisiniz? hız konusunda meraklarım var da..

abasaran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu konuda en az 250 mb olmasını istiyorum zaten domaini büyük ihtimalle godaddy.com dan alacağım fiyatlar çok iyi. zaten şirket bu konuda neredeyse dünyanın bir numarası...

bana pm ile orveg.de yayımlanan birkaç sitenin adresini verebilirmisiniz? hız konusunda meraklarım var da..

mesaj sayınız az olduğu için pm atamıyorum maalesef.

ancak profilime bakıp iletişim bilgilerinden
kişisel sitemden web çalışmalarında
ilk sıradaki şirket sitesi orveg.com'ta barınmakta.

Octavator

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkür ediyorum bu pm olayının böyle olduğunu da bilmiyordum :)

Octavator

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haklısın özellikle %8 olması ben çok rahatsız etti... ondan vazgeçtim... büyük ihtimalle hostso.com'dan alacağım

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Ucuz ve kaliteli bulmak kusursuz bir kör bulmak gibi birşey. Kalite elbetteki ucuz olmaz.

macroajans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hem ucuz hem kalite hizmet bir arda olmaz malesef birinden vazgeçmek durumundasınız..

Octavator

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani ucuz ve kaliteli dediysemde... siteme başlangıç için yeterli, ekonomik ve sorun çıkartmayacak bir hosttan bahsediyorum. yoksa godaddy'den 1$ 'a host istemedim :) ama buldum birşeyler bende en son olarak www.magmahost.com'da karar kıldım sanırım... gayet iyi görünüyor ve referanslarda çok iyi.

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Eğer kalite ve güvenilir bir firma istersen çalışabilriz.
İndirim saglarım 2003 yılından beri hizmet vermekteyiz.

CSManager.NET

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
memnunum bi ara ddos saldırıları oldu malüm çoğu şirket buna çare bulamıyor. Destek ticket şeklinde canlı degil ama her zaman açıklar 5dk sonra cevap geliyor. Zaten fiyatlar acayip uygun. Cpu sınırı %20-25.

StyLeTaSarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

Linux Paket 1

5 Gb Web Alanı
25 Gb Aylık Trafik
sınırsız Alt Alan Adı
sınırsız E-Posta
sınırsızMySQL Database
cPanel Türkçe K.Panel

Yıllık : 10

Merhaba,
cpu sınır %30 Yeni Web Hosting Paketlerimiz.Ayrıntılar için Tıklayınız

T

themaniac

Misafir
yaaa yok yere heyecan yapıyorsunuz. 2009'un konusu hortlamış :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5