İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Sony DSC-S600 Dijital Fotoğraf Makinesi + 512MB Sony Memory Stick Duo Hafıza Kar

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Orjinal Kutusunda Yeni: SONY DSC-S600 Dijital Fotoğraf Makinesi + 512MB Sony Memory Stick Duo, 1 Yıl Garantili

250YTL Havale ya da 200$ PayPal

sonys600ql3.jpg

6.0 Efektif Megapiksel

Cyber-shot S600 - Güçlü ve kompakt birleşim: 6.0 efektif Megapiksel, daha net çekimler için Yüksek Hassasiyet, ZEISS Geniş Açılı zoom objektifi ve süper güçlü bir Flaş.

899f3c1a8e5af64679b36f751c478e70.jpg
c0e54bb574dd66f5292784bba5af1e80.jpg

Sony DSC-S600 (yani bu fotoğraf makinesi) ile çekilmiş tüm fotoğraflara ulaşmak için buraya tıklayın

2,0 inç (5,1cm) LCD Monitör

untitled22ku1.jpg

Carl Zeiss® Vario-Tessar® objektif

3x Optik Zoom, 13x'e kadar Akıllı Zoom, 6x Hassas Dijital Zoom

untitled20sf4.jpg

PAKET İÇERİĞİ:

* Sony DSC-S600 Orjinal Kutu

* Sony DSC-S600 Dijital Fotoğraf Makinesi

* 512MB Sony Memory Stick Duo

* Türkçe ve İngilizce Kullanma Klavuzu

* Garanti Belgesi

* USB Kablosu

* Sony DSC-S600 Orjinal PC Yazılım CD'si

* Bileklik

* Ürün Serial Numarası (Register your Sony Product: Official Sony product registration sitesi için ürünün kaydı ve aksesuarlarda indirimlerden faydalanmak için)

untitled21ya3.jpg

Sony DSC-S600 Diğer Özellikleri:

# 6.0 Efektif Megapiksel
# Carl Zeiss® Vario-Tessar® objektif
# 3x Optik Zoom, 13x'e kadar Akıllı Zoom, 6x Hassas Dijital Zoom
# "Bulanıklık önleyici" ISO1000 Yüksek Duyarlılık
# STAMINA Pil Ömrü (isteğe bağlı pil NH-AA-2DB ile CIPA standardına göre yaklaşık 460 çekim)
# 2,0 inç (5,1cm) LCD Monitör
# Temiz RAW NR
# 7.0m Güçlü Flaş (Geniş uçlu)
# 31-93mm (35mm'ye dönüştürülmüş)
# Hızlı Çalışma (Deklanşör Gecikmesi 0,4 sn., Deklanşör Bırakma Gecikmesi 0,01 sn.)
# Gerçek Görüntü İşlemcisi
# Geniş Ekran TV için 16:9 Modu
# 32 MB dahili bellek
# Otomatik Makro
# Sesli MPEG VX Fine
# %100 LCD Görüntü alanı
# AF Aydınlatıcı
# Histogram Gösterimi
# USB 2.0 Yüksek Hızlı Transfer
# Alan Seçimi Modu
# PictBridge Uyumlu
# 15 Menü Dili (İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Portekizce, Flemenkçe, Rusça, İsveççe, Norveççe, Danca, Fince, Lehçe, Macarca, Çekçe, Türkçe)

Sony DSC-S600 ve 512MB Sony Memory Stick Duo Hakkında

Ürün orjinal kutusunda sıfır ve hiç kullanılmamıştır, yukarıdaki paket içeriği ve ürünün yakından fotoğrafının çekilmesi için kutusundan çıkarılmış ve fotoğrafları çekildikten sonra tekrar kutusuna koyulmuştur.

Ürün türkiyedeki bir sony bayii'den takas karşılığı alınmıştır ve 1 yıl garantilidir. Fiyatı bu yüzden ucuzdur. Aynı şekilde, Sony memory stick duo'da sıfır ve orjinal kutusundadır, paketten çıkarılıp çalışıp çalışmadığı denenmiş ve tekrar kutusuna koyulmuştur.

Sony DSC-S600 şuanki piyasa fiyatını aşağıdaki adreslerden görebilirsiniz:

SONY DSC-S600 6.0 MP Dijital Fotoğraf Makinesi

DSC-S600 Dijital Fotoğraf Makinesi / Dijital Fotograf Makineleri / HobiShop / Hobinin yeni adresi

Ödeme Yolları:

* Garanti Bankasına Havale (250YTL)

* Paypal (200$)

Kargolama/Ürünün ulaştırılması:

Ödeme yapıldıktan sonra tekip eden 24 saat içinde ürün kargoya verilir, ödeme alıcıya aittir. Kargo bedeli 7ytl'dir.

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
arkadaşlar yokmu hiç aranızda fotoğraf merakı olan? mevcut fiyattan %20 indirim yaptım. Yani 200ytl havale, 163$ paypal.

benim zaten kullandığım bir makinem var, bu ekstradan elimde duruyor.. bir şekilde elden çıkarmam gerek 2. bir fotoğraf makinesine ihtiyacım yok :) ayrıca paypal seçeneğide sundum, dilerseniz o şekildede ödeme yapabilirsiniz, satış güvenli olsun diyorsanız gittigidiyora falanda koyabilirim. GG'de üyeliğim olmadığından forumlar tercih sebebim.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Almak isterdim gercekten ama benimde elimde 2 tane olmus olacak. Keske biraz daha evvel satisa sunsaydiniz..

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
ilgin için teşekkürler Loi.

benimde ancak elime geçebildi ürün, açıklamadada anlattığım gibi sony bayisinden takasla aldım, yani bir ürün verdim, yerine bunu aldım.

bende aynı şekilde 2 tane fotoğraf makinesi oldu elimde, gerek yok yani 2.sine.

bu fiyattanda aşağı mümkünü yok düşüremem zaten, zira ürünün piyasa değeri 300-350ytl arasında değişiyor ve hafıza kartı dahil değil bu fiyata, ben 512mb hafıza kartıyla beraber veriyorum üstelik memory stick.

olmazsa eşe, dosta doğumgünü hediyesi olarak veririz napalım, sağlık olsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5