İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

[YENI] sponsor.birebir.com

M

M@l@tyasporlu

Misafir
aslında sponsor piyasasının artması sevindirici..
ama komik :D olması ayrı sevindirici bir olay..
değil %1 %30-35 verseniz burdaki hiç bir webmasterin üye olacağını sanmam
Türkiye'de yesil-kart amedya ve cd market dışında bir satış sponsoru webmasterler tarafından kullanılmaz..

şunu anlayamıyorum. bu ülkede ktapyurdu sistemi gibi denenmiş ve mükemmel olduğu kanıtlanmış bir sistem varken niye insanlar bu tip şeylere yönelir anlamam.. ben bi alışveriş sitesi açacak olsam tamamen kitapyurdu sistemini kullanırım...

bu siteye üye olmak isteyende olursa ideefixe estore gibi hem güvenli hemde daha fazla kazanç veren firmalar varken niye bu sitelerle uğraşsın ki

FrontPage kardeş , eğer bir site üye olurda bannerlerinizi kullanmaya başlarsa gel burda deki bişey bilmiyorsunuz anlamıyorsunuz v.s. ama dost acı söyler.. eğer para kazanmak istiyorsanız bişeylerde başarılı olmanız gerek.. üstelikte tatnınmamış bir alışveriş sitesiyken...

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haklısınız arkadaşlar.
uye sayısı 200 u aştı zaten :)
Ben sadece iyinet forumlarına takılan sayın abiler de sistemden faydalansın dedim hata etmişim.
kusura bakmayın arkadaşlar. Özür diliyorum hepinizden.
başka ne diyim. hehe

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
FrontPage' Alıntı:
haklısınız arkadaşlar.
uye sayısı 200 u aştı zaten :)
Ben sadece iyinet forumlarına takılan sayın abiler de sistemden faydalansın dedim hata etmişim.
kusura bakmayın arkadaşlar. Özür diliyorum hepinizden.
başka ne diyim. hehe

bu 200 tane üye den bana 10 tane adam gibi site gösterebilir misin ?

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kurumsal işlem yapıldığı için böyle bir bilgiyi dahi vermem.
özür dilerim.
Lütfen sadece üye olacaksanız uye olun. :)
Ben sadece bilgilendirdim.

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Front Page arkadaşım, bence burada tartışmanız anlamsız ve vakit kaybı. Ben buraya gelip sitesini bu şekilde tanıtan kimsenin burada olumlu tepkiler aldığını görmedim. İyi işler yapıyorsan zaten meyvalarını toplarsın ve kendini kimseye kanıtlamak zorunda değilsin.

Emek verirsen, karşılığını alırsın..
Başarılar diliyorum işlerinizde.
Umarım emeğinizin bedeli istediğiniz gibi olur.

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yalnız bu olmamış, onu da belirteyim:

Müzik Aletleri
Gitar Junior Klasik Gitar Manuel Raymond MRC87SB

Piyasada : 28,41 $+ Kdv
Bizde: 28,5 $ + Kdv

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
puhahaaha bu ne ya hayalmi görüyorum. %1 mükemmel bir rakammış.. hiç güleceğim yoktu harbiden. o zaman %0.5 de iyi bir rakam oluyor demekki. ya abi sen bırak bu işleri kendin satabiliyosan sat bence. %1 gibi bir komik rakamla insanlarla dalga geçmeyin. Yuh yani olurda bu kadarıda olmaz ya. 200 ü aşmış üye sayısı o üye olanlarda bu işlerden anlamayanlardır kesin. çünkü bir sürü sponsor var bunun 20 -30 katı daha fazla kazanabilecekleri. abi arada böyle komikliklerde iyi oluyor hani :)

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar son haddine geldi artık.
biz size neden bahsediyoruz siz nelerle uğraşıyosunuz. Bir mağazada %100 mü kazanılıyo. bizim kazancımız düşük. Müşteriyi teşvik. Alımı fazlalaştırmak. %1 tabiki manyak bi fiyat kardeşim. Sen kaç tane yerden bir satışta 30 ytl kazanıyosun!
adam bi laptop aldımı sana en az 20 ytl geliyo. bi telefon aldımı 5-6 ytl alıyo. Hadi Bunuda geçtik. E kardeşim sen sitene yerleştirmek zorunda değilsin. Sana zorla bişi yaptırdık mı. Güleceksen gül sana gülme diyen varmı. Sen daha fazlasını kazanamıyosun diyen varmı. Türkiyede webmasterlık ölmüş kardeşim. Adam kalmamış. Saygı kalmamış.
İnsan bir saygı gösterir önce ondan sonra derki kardeşim bak sizin oranınız düşük kusura bakmayın ben üye olmuyorum ben daha fazla kazanıyorum. Bunun için hahahahah ben gülüyüyorum bilmem ne yapıyorum diye mesaj yazmak seviyesizliğinizi gösteriyor.
Ben sadece burada bir yazılımcıyım. buraya yazdım çünkü istedimki hiç kazanamayanlarda bişeyler yapabilsin. alsın bir banner belki yılda 150-200 bişiler kazanır host masrafını çıkarır vs. ama hayat yok millette kardeşim.
(puhahaaha bu ne ya hayalmi görüyorum. %1 mükemmel bir rakammış..) benden de sana puhahahaha seviyene puhahahaha. Dedirttiniz sonunda bunu.

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mehmet kardeşim, dediğim gibi vakit kaybediyorsun burayı takip ederek. Beğenmeyenlere cevap vermek zorunda değilsin.. Burda yaşına hürmet edeceğin insan da var çoluk çocuk da.. Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz. Yaptıklarınla en iyi cevabı verirsin zaten..

İyi çalışmalar..

M

M@l@tyasporlu

Misafir
ama bence kesinlikle dürüstler. baksanıza piyasanın daha üstüne sattıklerını itiraf etmiş hiç olmasa. :p

P

Parae

Misafir
%1 gerçekten çok düşük ... bu hatayı gittigidiyor ile yaptım , benim kullanıcılar 350 ytl'lik alışveriş yapmış bana 3.5 ytl vermiş ... :( :s

M

M@l@tyasporlu

Misafir
ama hiç olmasa gittigidiyor güvenilir ve yine hiç olmazsa listelerme ücreti olarak 250.000 veriyor ve yine hiç olmasa üye yapılan webmaster için %10 veriyor.. peki birebir bence güvenilir bile değil piyasadaki fiyattan daha fazlaya satıyor :p

starter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
muratozcirpici' Alıntı:
1 milyarlık alışverişe 10 milyonluk kazanç. çok düşük walla. kredi kartlarının puanları bile daha çok veriyor :) chippara bonus worldpuan felan :D
böyle bir şey yapacağıma gider markette peşin alışveriş yapanlara kredi kartı geçiririm daha çok kazanırım :D

çok güldüm valla. Arkadaşlar ayrıca ben satış başına %2 veriyorum %3ila%20 arasını kendime alır kalanını size veririm ilgilenen PM atsın :)))))

M

murme

Misafir
konu çok gereksizleşti şimdi sayfamaya gerek yok arkadaşlar gidip idefixe ten 1milyonluk satiş yaptirsanız birine 100 milyona yakın para alırsınız oranları gayet güzel hemde çok güvenilir sonucta onu bırakın yabancı siteler var satiş başina %30-40 verio bence arkadaş sallio o 200 üyenin 199u fake tir 1taneside admin hesabidir :D

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konuştuklarınız size göre çok güzel bi seviye olmalı.
Güvenlik mi? güvenilir mi. ne yani biz güvenilir değilmiyiz. dolandırıcı sandınız heralde. öyle bi halimizmi var. gerçekten ne yazdığınızı bilmiyorsunuz. Bu siteye milyon dolarlar sermaye olarak ayrılıyor. Yok öyle şu güvenli bu güvenli. Bırakın da biyerin güvenli olup olmadığını orayı tanıyan birinden öğrenerek yorumlayın bari hahaha.
@anadolu kardeşimizin söylediği gibi buraya çocukta girip mesaj yazıyo yetişkinde.
Hep düşünürdüm phpbb de üye olurken 18 yaşından büyük muhabbeti yapıyodu. Niye böyle bişeye gerek duymuşlar diye düşünüyodum. Şimdi onları anlayabiliyorum :))))))

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5