İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

[YENI] sponsor.birebir.com

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kodları dönüşümlü banner alanlarına yerleştirmek ve ziyaretçilere bannerlere basmaya teşvik etmek yasaktır.

neden boyle bir madde koydunuz? satış yapmak istemiyor musunuz? ister dönüşümlü bannera koyarım istersem ziyaretçime tıklayın ziyaret edin derim. sonuçta klik başına ödemiyorsunuz. anladığım kadarıyla kurallar kısmını bir klik sponsorundan copy paste etmişsiniz :D

Ödemelerimiz alacaklı olduğunuz miktar 10 YTL'ye ulaştıktan sonra en geç bir sonra talep ettiğiniz taktirde hesaba yatırılır.

bir ne sonra? burası pek iyi copy paste edilememiş :D

%1 ayrıca çok düşük bir oran. ama sizin bileceğiniz iş tabi kolay gelsin.

Kalyoncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
FrontPage' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar,

birebir.com bir sponsor programı başlattı. Ben orada yazılımcı olarak çalışıyorum. http://sponsor.birebir.com adresini isterseniz bir inceleyin.

bir sorum olcak, benim mesala 10 tane sitem var. Bu sitelerim için ayri ayrimi uye olcaz ? Tek bir hesabimdaki banner kodunu diger sitelerime'de koyabilirmiyim ?

cReSPo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence, %1 düşük ayrıca intenetten alış-veriş yapmak Türkiye'de daha yaygınlaşmadı. bence pek bi kazanç olmaz.

baris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet insanlar kredi kartıyla yada havale ile alışveriş yapmaktan cekiniyor çok kaliteli firmalarla bile alışveriş yaparken cekiniyoruz artı ülkemizin alım gücü düşük böyle bir uygulama bizlere fazla kazanç getirecegini sanmıyorum

T

tahtakale

Misafir
%1 için kimse uğraşmaz diye düşünüyorum.Zaten online alışveriş olayı Türkiye'de yaygın değil.Halkımız malı ellemeden, koklamadan almak istemiyor :)
Çok farklı bir ürün olur ve bu ürün piyasa dabulunmazsa o zaman satış oranı yüksek olur.

S

SaveTargetUs

Misafir
Tıklanacak, birde satış olacak ve ben bunun %1 ini alacağım. Sitemdeki eski reklamımı düşünerekten istatistik söyleyeyim. Bir reklam yayınladım. 1 yılda baya bi gösterim olmuş, 2000 tıklama olmuş ve 3 tane satılmış. Yani bizim insanımız internetten birşey satın almıyor. Yani tahtakale nin dediği gibi elliycek koklıycak. Anca ne satışı olur sizin bizim gibi insanlar domain hosting alır bol bol. başkada birşey satılmaz. Reklamı yayınlayacak arkadaşlar varsa bedavaya reklam yayınlamış olurlar.

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar neden bu kadar olumsuz cevapların yazıldığını anlayabiliyorum.
Bir kişi ne yazarsa devamnında da o desteklenmiş.
internetten alışveriş yapan yok haa. Sadece benim sayfamda bulunan bannere tıklayıp alan kişiden bir ayda 13,47 YTL kazanmışım. sistemin çalışıp çalışmadığını test etmek için. Demekki sizin sayfaya gelenler boştan yere geliyolar.
Artı %1 olayına gelelim. bir mağazanın ortalama %3-10 arası kar yaptığını düşünürsen ve şu an oranlar böyle. %1 oranı mükemmel.

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ha. Kodları dönüşümlü banner alanlarına yerleştirmek ve ziyaretçilere bannerlere basmaya teşvik etmek yasaktır. olayına gelelim. sponsor servisi sadece alışlverin üzerinden değil ileride yönetiminde desteklemesi ile birlikte tıklama ve gösterimede para verilebilir. Ancak o zaman yeni uye kabulu yapılmaz sadece eski uyelere banner verilir.
Bu seçenekte bannere tıklayan gerçek kişinin sayısını öğrenmek hakkımız olduğunu düşünüyorum. Artı Ödemelerimiz alacaklı olduğunuz miktar 10 YTL'ye ulaştıktan sonra en geç bir sonra talep ettiğiniz taktirde hesaba yatırılır. buraya gelelim. tutar ve oranlar sistem yazıldıktan sonra yazıldığı için cümle düşüklüğü olmuş olabilir. Bu yazıyı yazan arakdaşın hatasıdır. Düzeltilebilir.

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BEN 100 milyonluk mal satcam size :) siz bunun yarısını kazancaksınız bana 1 milyon verceksiniz :) cok akıllıca

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@turkcerap sanırım yazdıklarımı okumadınız.
oranlardan bahsettim biraz önceki mesajımda.

FeyzaBlog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şansınız az. %10 - %30 arası veren sponsorlar var. Başarılar.

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla biz bu kadar kazanamıyoruz.
peki %10 - %30 veriyolar da para veriyolar mı onu da merak ettim bak. Belki bizde sponsorlardan kazanmaya çalışırız :)

S

sss

Misafir
FrontPage' Alıntı:
valla biz bu kadar kazanamıyoruz.
peki %10 - %30 veriyolar da para veriyolar mı onu da merak ettim bak. Belki bizde sponsorlardan kazanmaya çalışırız :)

Dayanamadım yazıcam yaa..%100 de 1 ne kadar düşük farkında mısın ? Birisi 100 milyonluk satış yapıcak 1 milyon kazanıcak sence kim bunu kabul eder? Kim ödeme yapıyor demişsin www.amedya.com %20 veriyor ve ödemesini tıkır tıkır yapıyor..Üstelik ürünleride gayet iyi satılıyor..Bence hiç girmeseydiniz bu işe..Sizin kodlarınızı koyanlar gerçekten boşa koymuş olucaklar bedava reklam yayınlamış olucaklar..Düşünsene 10 milyon kazanmak için 1 milyarlık alışveriş yaptırman gerekicek..VAlla daha birşey demiyorum nedense bana çok komik geliyor :) allah razı olsun valla hiç gülesim yoktu bugün..Sen beni güldürdün Allah ta seni güldürsün frontpage :)

FeyzaBlog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tabii ki veriyorlar. Yeşilkart, cdmarket gibi onlarca ödeme yapan sponsorlar var.

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
doğrudur kardeş. bizimde sponsorluk programımızda olaylar bu şekilde.
bahsettiğim gibi ileride tıklama ve belkide hite de uygulanacak bu sistem.
Siz bilirsiniz. Benden söylemesi.

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 milyarlık alışverişe 10 milyonluk kazanç. çok düşük walla. kredi kartlarının puanları bile daha çok veriyor :) chippara bonus worldpuan felan :D
böyle bir şey yapacağıma gider markette peşin alışveriş yapanlara kredi kartı geçiririm daha çok kazanırım :D

hoopidik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sponsor...

Çok ta düşük olsa benim için tıklama başına ödeme yapmiyorsa boş demektir ne zaman tıklama başına ödeme yaparsa o zaman ugrasin bizim siteye bir mail atsin görüşelim derim ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5