İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Sponsor Blinko!!

sertac82

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde içim gayet rahat. hiçbir tanıtımımda bedava veya ücretsiz yazmıyor.
uzun süre dolandırıcı yerine koyulduk bu forumda...

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tam affilate adresi yok her hangi bir açıklama yok şöle alırsınız böyle verirsiniz diye affilate sözleşmesi yok cep telefonuna bir mesaj göndermek 0,030ytl melodide maliyeti 0,10ytl olsun bende açıcam böle bir sistem millete dicem ki bana müşteri getirin 1$ vercem oo atlayan atlayana sadece bu forumdan 100+ ortak çıkar bi melodi yükleyeni çarpraım 2 kontör kesim derim 20 kontör yerim ay sonunda da ortadan kaybolurum on gün ses çıkarmam alifon diye piyasaya çıkar gene milleti bi elden geçiririm ;)

bu kadar saf olmayın ya google var işte takıl üç beş veriyor kovboylar

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
MasterTR' Alıntı:
size katilmiyorum

kullanicilar artik uyelik sozlesmesini okumalilar bence.. ringofondan iyi para aliyorum ve icim gayet rahat. http://www.ringofon.com/affiliate/kod-giris-tm.asp buraya bakarsaniz "uyelik servisidir" ve alt kisimdaki kocaman aciklamayi gorebilirsiniz.

O acıklama sonradan kONDU die de cok mesaj atıldı takip etmiosun sanırım . adam alacagını aldıktan sonra YAZIYI kullanıcnın gozune sok KONTORU dumusse onca , neye yarar . Ama ben guzel bi email yazdım ringofn sahibine Tık yok adam olsa zaten yok o ole deildi boleydi die cvp gelirdi hos cevap BEKLMIORUM ama ne kadar ciddiyetsiz gereksiz luzumsuz bi siteymis onu daha da ii anladım : ) neyse konu dagılmasın.

M

MasterTR

Misafir
dediklerinde hakli olabilirsin ama ben yeni yeni kullaniyorum ve gayette memnunum benim acimdan bir sorun yok

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merak ettim. Blinko da siz banneri koydunuz nasil takip ediyorsunuz ? Ne kadar kazandiginizi nasil ogreniyorsunuz ?

Müşteri hizmetleri: 0216 5786585 - Hafta ici carsamba, dun ve bugun arandi. Telefona cevap verilmiyor ...

K

Kayıtsız Üye

Misafir
tekrar katıla bilirmiyim

adım osman kurtay tekrardan katılsam ve kasana bilirmiyim ve kasansam verirmisiniz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5