İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Sponsor Blinko!!

K

karali

Misafir
Blinko Ortaklık Sistemi devreye girmiştir. Daha önce kullandığınız Ringofon tarzı bir sistemdir. Üyelik modeli ile çalışmaktadır. Yapılan her üye için ödeme alacaksınız. Ayrıca Blinkoda Telsim, Turkcell ve Avea vardır. Kazançlarınız katlanacaktır bu sistemde.

Örnek siteye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
http://splash.blinko.com.tr/tr/secre...ex.html?zz=005

Sisteme üye olmak için aşağıdaki bilgileri [email protected] adresine gönderiniz. absürt v.b siteler kabul edilmektedir.

* Reklam Yayınlanacak Site Adresi:
* Günlük Tekil hitiniz ve istatistiklere bakılabilmesi için adres
* Telefon Numaranız
* email Adresiniz
* Banka Hesap bilgileriniz (ödeme yapılmaıs için)
* Fatura kesip kesemeyeceğiniz hakkında bilgi

Verilecek oranlar

5.000 ve altı YTL 0,55 + KDV
5.001 - 10.000 YTL 0,60 + KDV
10.001 - 15.000 YTL 0,70 + KDV
15.001 - 20.000 YTL 0,75 + KDV
20.001 ve üzeri YTL 0,80 + KDV

Detaylı bilgi ve üyelik için aşağıdaki adreslerden yardım alabilirsiniz

mail : [email protected]
MSN: [email protected]

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Siz blinko yetkilisiminiz, yoksa bu bilgileri alıp kendiniz mi referansınızdan üye yapacaksınız kişileri?

Cafo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
blink' Alıntı:
Siz blinko yetkilisiminiz, yoksa bu bilgileri alıp kendiniz mi referansınızdan üye yapacaksınız kişileri?
Bence değil

Blinko yetkilisi olsa @blinko.com.tr seklinde mail dururken niye gmail kullansın ?

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Haklısın Cafo, ben de o yüzden sordum.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
blinko.com.tr gibi firma forumlara yazı yazıp üğye toplamaz reklam aajnsları ile çalışır.

schumifan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bizzat blinko'dan affilate katılmak istiyorsanı benimle iletişime geçebilirsiniz.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
schumifan' Alıntı:
bizzat blinko'dan affilate katılmak istiyorsanı benimle iletişime geçebilirsiniz.
Merhaba, işte forum aracılığı ile iletişime geçtik, buradan paylaşın herkes öğrensin?

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
blink' Alıntı:
Merhaba, işte forum aracılığı ile iletişime geçtik, buradan paylaşın herkes öğrensin?

schumifan ile iletişime gecebilrisin o gercek ana partner.. ama dikkat ettin ise konu acıp gelin hesap acayım diye emsaj yazmamdı konu yazılmış cevap hakkını kullanmış

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
mail gönderip de üye olmuyosun da birine gönderiyosun o mailleri onun üstünden üye oluyosun gibime geliyo benim

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Aynen ... ne bicim bi olaydır bu ? Affiliate sistemi olan site adam gibi bi affiliate sayfası acar istatistigenede bakarsın Bilgilerine de . Verilen linkte GÖNDER tusu haricinde BAGLANTI yok. bilgi yok acıklama yok ...

Üye olanlara kolay gelsin ne diyim :)

M

millionkurt

Misafir
ringofon a dolandırıcı denilerek 100 sayfa yazı yazıldı şimdi ringofonun aynısına üye olmak için millet 40 taklı atıyor.. ben anlamadım bu olayı ya hadi hyrlısı..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5