İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Sponsor Clicksor

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeme aldıktan sonra yazsaydın , refferal in bol olurdu ama artık kimse pek güvenmiyor yeni duydukları sponsorlara..

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
clicksor turklere odeme yapmıyor, kendilerine basvurdugumda, turk sitelerine odeme yapmayacaklarını soylediler...
bence uğraşma

A

altar

Misafir
paypopup ile aynı firma, bende Türk hitlerine para vermiyorlar diye biliyorum.

B

baybars

Misafir
"Ödeme yapıyor ama henüz ödeme almadım aldığımda belirtirim." Almadan belirtme kardeşim zaten sinirler tepelerde... sedo mantara bağlamış...

toplist100

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siz türk cilck lere ödeme yapmadığını söyleyince mail attım sordum.
Her ayın 15/31 arası hesap kesimi olduğunu ve benim ödememin ayın 31 den sonra yapılacağını yazmışlar.

Bekleyip görücez bakalım!

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla ben 15 gün önce basvurdum, sonra yazı geldi siteniz, turkce icerikli oldugundan ve ziyaretcilerinizin çoğu türkiyeden oldugu için, sizi sisteme dahil etmeyeceğiz dediler.
belki de sirket politikası degismistir bilemiycem, bannerlarını 2 gün yayınladım. 3-5 dolar kazandım onlar da silindi. aslında çok kaliteli bi sponsor... hatta ben de ref verip buradan ileride üye kazanırım demiştim ama şaşırdım bende türkiyeden üyelik kabul etmiyız mektubu gelince...

A

altar

Misafir
çık çık çık ne ayıp, sana yalan söylemenin kötü bişey olduğunu söylemediler mi, bu ay 31 gün, yani ödemeler çarşamba günü yapılacak, ağzına acı biber sürerim senin.

A

altar

Misafir
Pay Schedule dediğimiz bir olay var, 2005-06-01.

yalan söylemek çok kötü birşeydir dostum.

toplist100

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sana yalan borcummu var neden yalan söyleyeyim.

paypal hesabını screen yapıp yayınlarsam söylediklerin için özür isterim senden çamur atmayalım lütfen :(

A

altar

Misafir
Dostum screenshot diyorsun ama istersen ben sana hafif html kodu değişikliği ile bush'tan 1 milyon dolar aldığımı bile belgelerim, lütfen yalan söyleme, ref. istiyor olabilirsin, hakkındır ama bunu böyle yapmaman lazım. Bizde o firma ile çalışıyoruz, ödemeler 1inde yapılır, yani ay dolmadan sen ne ödemesi alıyorsun, lütfen biraz daha seviye.

A

altar

Misafir
bak bende microsoft'tan ödeme aldım, ref'im olmak için www.microsoft.com/refid?=32463 (ekteki resimdeki bazı harfleri filan yanlış yazdıysam lütfen düzeltin ;)) dostum bak biz aptal değiliz, biz dünkü çocuklarda değiliz, bunu unutma.

toplist100

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
altar' Alıntı:
Dostum screenshot diyorsun ama istersen ben sana hafif html kodu değişikliği ile bush'tan 1 milyon dolar aldığımı bile belgelerim, lütfen yalan söyleme, ref. istiyor olabilirsin, hakkındır ama bunu böyle yapmaman lazım. Bizde o firma ile çalışıyoruz, ödemeler 1inde yapılır, yani ay dolmadan sen ödemesi alıyorsun, lütfen biraz daha seviye.

Benim burda legalpara etmek istediğim clicksor ün ödeme yapıp yapmadığıdır.
Sende yazında ödeme yaptığını zaten belirtmişin sorun yok yani :)

A

altar

Misafir
iddia'dan doğru, ödeme yapıyor adamlar, yalnız hafif yalan var gibi, neyse ;) bekle çarşamba öderler paranı, genelde zamanında ödüyorlar.

toplist100

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten arkadaşlarında duymak istedikleri buydu ödeme alınıp alınmadığı.

Hafif yalan kelimesine gelince :( çok üzüldüm

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi